ycipk-3k39d6

Zenon Martyniuk zaśpiewa na Bemowie. Mieszkańcy: „żenada i porażka”

"Spodziewajcie się protestów".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zenon Martyniuk zaśpiewa na Bemowie. Mieszkańcy: „żenada i porażka”
ycipk-3k39d6

Władze dzielnicy Bemowo wraz z Wojskową Akademią Techniczną organizują "największą imprezę disco polo w Warszawie". „To powód do dumy?” - pytają internauci.

Na oficjalnym profilu dzielnicy Bemowo na Facebooku pojawiło się zaproszenie na imprezę disco-polo "MegaWAT Disco Festival Bemowo", którą władze dzielnicy współorganizują z Wojskową Akademią Techniczną w ramach juwenaliów tej uczelni. Włodarze chwalą się, że na scenie wystąpią takie gwiazdy jak: Akcent Polska (gdzie wokalistą jest Martyniuk), Zespół Mig, Zespół Muzyczny DEFIS, Power Play. Impreza odbędzie się 12 maja na terenie Automobilklubu przy ul. Powstańców Śląskich 127.

Tandetna rozrywka?

ycipk-3k39d6

Pod zaproszeniem zawrzało. Jedna z internautek pisze: „Jestem zasmucona, że moja dzielnica w całej Warszawie będzie się kojarzyła z niską, tandetną rozrywką. Rozumiem, że wiele osób nuci sobie te nieskomplikowane przeboje po dwóch piwach, ale to jeszcze nie powód, żeby dzielnica oficjalnie promowała tego rodzaju styl”.

Inny komentarz: „Żenada! Jaki kreujecie wizerunek dzielnicy na zewnątrz? Disco Polo, drifty, gale KSW...a wszystko okraszone hałasem. Spodziewajcie się protestów mieszkańców”. Kolejny mieszkaniec żartuje: „Będzie się działo! Już mam urlop klepnięty na piątek i poniedziałek, do zobaczenia na miejscu. Nowa władza na Bemowie rządzi! W końcu zamienili szarpidruty typu AC/DC, Red Hot Chilli Peppers, Rammstein, Metallica na porządne polskie zespoły!”. „Zamiast się wziąć za zachęcanie ludzi do wartościowej muzyki, najlepiej iść po linii najmniejszego oporu...” - irytuje się internautka.

Mieszkańcy pytają: „Skąd w ogóle pomysł na lansowanie muzyki disco polo na Bemowie?! To waszym zdaniem powód do dumy?”

Osoba, która prowadzi profil dzielnicy Bemowo odpowiada: „Radość naszych Mieszkańców to zawsze powód do dumy”.

ycipk-3k39d6

Rąbankę można przeżyć

Jednak nie wszyscy mieszkańcy krytykują pomysł władz Bemowa: „Co by nie było to połowa i tak zawsze nie zadowolona. Niektóre dzielnice nic nie mają z takich atrakcji więc może warto po prostu docenić starania dzielnicy!” - uważa jedna z internautek.

„[Studenci] bawią się przy czym mają ochotę. Mnie tam obojętne, mimo iż jestem obok i mam odbicie dźwięku od sąsiedniego budynku, chyba jedno z większych w okolicy. Bawią się w końcu tylko raz do roku. I nie bronię tu rodzaju muzyki. Raz do roku, to i największą rąbankę można przeżyć” - komentuje inna.

Za wstęp na imprezę będzie trzeba zapłacić. Jednak dzielnica szykuje niespodziankę dla mieszkańców i rozda 1,5 tys. darmowych zaproszeń. Na razie dzielnica nie poinformowała, ile pieniędzy będzie ją kosztowała „największa impreza disco polo w Warszawie".

ycipk-3k39d6

Przeczytaj też: Motocyklista potrącił dziecko i uciekł. Rodzice, ich znajomi oraz policja szukają sprawcy

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3k39d6

ycipk-3k39d6
ycipk-3k39d6