Trwa ładowanie...
d3p75v7

Żerań. Ogromna hala w ogniu [WIDEO]

Płonie potężna hala magazynowa w okolicy CH Factory Annopol na Białołęce. W akcji gaśniczej bierze udział kilkanaście zastępów straży pożarnej. Służby dotarły na miejsce około 8:30. Ewakuowano 100 osób. Zdjęcia dostaliśmy na platformę #dziejesie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W akcji gaśniczej bierze udział kilkudziesięciu strażaków
W akcji gaśniczej bierze udział kilkudziesięciu strażaków (zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl, Fot: CityBoy)
d3p75v7

Jak udało się nam ustalić, płonie ogromna hala magazynowa z artykułami spożywczymi. "Na miejscu jest już kilka zastępów straży pożarnej, dysponowane są kolejne środki. Jest to pożar w fazie bardzo rozwiniętej" - informuje nas dyżurny z Komendy Miejskiej PSP w Warszawie.

Dym widać już z dzielnicy Henryków na Białołęce, świadkowie mówią o panującej w okolicy ciemności. Objęta pożarem hala ma 100 metrów długości na 20 szerokości. "Jej połowa jest w otwartym ogniu, częściowo już się zawaliła do środka" - mówi strażak obecny na miejscu.

Policja mówi o setce ewakuowanych osób. Paulina Onyszko z komendy rejonowej uściśla, że chodzi o pożar magazynu przy ul. Annopol 3. W akcji biorą udział także karetki pogotowia.

d3p75v7

Reporter RMF24 dowiedział się, że na szczycie hali znajduje się część biurowa. Trwa walka z czasem, ponieważ ogień jeszcze nie zajął tych pomieszczeń. Istnieje również zagrożenie przedostania się płomieni na okoliczne budynki.

Źródło: dziejesie.wp.pl
   google maps
(google maps)

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d3p75v7

Podziel się opinią

Share
d3p75v7
d3p75v7