Trwa ładowanie...
ycipk-294s5d

Żerań. Ogromna hala w ogniu [WIDEO]

Płonie potężna hala magazynowa w okolicy CH Factory Annopol na Białołęce. W akcji gaśniczej bierze udział kilkanaście zastępów straży pożarnej. Służby dotarły na miejsce około 8:30. Ewakuowano 100 osób. Zdjęcia dostaliśmy na platformę #dziejesie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W akcji gaśniczej bierze udział kilkudziesięciu strażaków
W akcji gaśniczej bierze udział kilkudziesięciu strażaków (zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl, Fot: CityBoy)
ycipk-294s5d

Jak udało się nam ustalić, płonie ogromna hala magazynowa z artykułami spożywczymi. "Na miejscu jest już kilka zastępów straży pożarnej, dysponowane są kolejne środki. Jest to pożar w fazie bardzo rozwiniętej" - informuje nas dyżurny z Komendy Miejskiej PSP w Warszawie.

Dym widać już z dzielnicy Henryków na Białołęce, świadkowie mówią o panującej w okolicy ciemności. Objęta pożarem hala ma 100 metrów długości na 20 szerokości. "Jej połowa jest w otwartym ogniu, częściowo już się zawaliła do środka" - mówi strażak obecny na miejscu.

ycipk-294s5d

Policja mówi o setce ewakuowanych osób. Paulina Onyszko z komendy rejonowej uściśla, że chodzi o pożar magazynu przy ul. Annopol 3. W akcji biorą udział także karetki pogotowia.

Reporter RMF24 dowiedział się, że na szczycie hali znajduje się część biurowa. Trwa walka z czasem, ponieważ ogień jeszcze nie zajął tych pomieszczeń. Istnieje również zagrożenie przedostania się płomieni na okoliczne budynki.

Źródło: dziejesie.wp.pl
ycipk-294s5d
google maps
Podziel się

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Polub WawaLove
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-294s5d

ycipk-294s5d
ycipk-294s5d