Zimowa edycja targów Och!Bazar!

Tym razem edycja jest wyprzedażowa. Może liczyć na promocje i duże obniżki
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zimowa edycja targów Och!Bazar!

Już 1 lutego w Śródmieściu odbędzie się kolejna edycja targów mody Och!Bazar! . Podczas wydarzenia będzie można kupić ubrania, dodatki, biżuterię, elementy wystroju wnętrz oraz artykuły dla dzieci – wszystko od rodzimych projektantów. Och!Bazar! to polska moda, polski design, polscy wystawcy. Tym razem edycja jest wyprzedażowa. Może liczyć na promocje i duże obniżki.

Przeczytajcie też:  Walentynkowa edycja targów Made in Poland

- Specjalnie na tę edycję lokalni projektanci oraz wystawcy przygotowali super obniżki swoich kolekcji, wietrzenie magazynów oraz mega promocje - opowiadają Wawalove.pl organizatorzy. - Jeśli czasem nie było Ciebie stać na ubrania, biżuterię czy dodatki od polskich projektantów, to teraz masz okazję to nadrobić. Niskie ceny, to temat przewodni tej edycji - zachęcają.

Polscy projektanci wystawiający się na Och!Bazar! stawiają na jakość i oryginalność swoich produktów, dlatego wiele z nich powstaje tylko w pojedynczym egzemplarzu. Impreza to zatem raj dla poszukiwaczy skarbów i miłośników unikalnych prezentów. - Zachęcamy do wspierania młodych, zdolnych projektantów. Gwarantujemy oryginalne, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju projekty - informują Wawalove.pl organizatorzy.

Na imprezie pojawi się blisko 50 wystawców. Będzie też strefa lunchu, w której będzie można coś zjeść i napić się. 

Kiedy: 1 lutego (niedziela) w godz. 12:00-18:00

Gdzie: Znajomi Znajomych, ul. Wilcza 58a

link do wydarzenia

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.