Trwa ładowanie...
dmr4ceo

Złapali złodzieja. Brawo warszawiacy!

Mężczyzna miał na koncie więcej takich kradzieży
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Złapali złodzieja. Brawo warszawiacy!
dmr4ceo

Było kilka minut po 15.00. Z jednego ze sklepów na Saskiej Kępie wychodziła kobieta. Ponieważ dopiero co robiła zakupy, trzymała w ręku portfel. Tę "okazję" wykorzystał złodziej, który wyrwał kobiecie portfel i zaczął uciekać.

Świadkami zdarzenia byli dwaj stojący nieopodal mężczyźni. Widząc co się stało, bez chwili wahania podjęli pościg. Złodziej, widząc, że jest goniony odrzucił "zdobycz" na bok. Gonitwa nie trwała długo. Mężczyźni złapali łobuza, a następnie przekazali w ręce policjantów z wezwanego patrolu. Odnaleźli też portfel i oddali kobiecie. Poszkodowana dostała z powrotem swoją własność. W portfelu miała 100 złotych. Dla niektórych to bardzo dużo pieniędzy.

32-letni Radosław B. został zatrzymany. Jest znany policjantom - głównie z wcześniejszych kradzieży. Po przeprowadzeniu przez policję analizy wpływających zawiadomień okazało się, że złapany ma na swoim koncie więcej podobnych przestępstw. Dop€szczał się ich na terenie Pragi Południe. Usłyszał więc zarzuty kradzieży, odpowie również za wykroczenie. Grozi mu do 5 lat więzienia.

dmr4ceo

Panom, którzy ujęli łobuza i wykazali się obywatelską postawą - mówimy: brawo!

Przeczytajcie też: Zamieszki na stadionie Legii

dmr4ceo

Podziel się opinią

Share
dmr4ceo
dmr4ceo