Trwa ładowanie...

Złapano gangstera poszukiwanego 3 listami gończymi! [WIDEO]

"Udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym"

Złapano gangstera poszukiwanego 3 listami gończymi! [WIDEO]
d1trjs4
d1trjs4

Udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym, rozboje z użyciem niebezpiecznych narzędzi, wymuszenia rozbójnicze, nielegalne posiadania broni i amunicji oraz posiadanie i handel środkami odurzającymi. To tylko niektóre sprawy, jakie ma na koncie poszukiwany przez policję aż trzema listami gończymi gangster "starego Pruszkowa", 47-letni Marek N. Właśnie ujęła go policja.

Na początku grudnia w godzinach popołudniowych policjanci ze stołecznego wydziału kryminalnego zjawili się przy domu, leżącym w jednej z miejscowości w województwie warmińsko-mazurskim. Wcześniej ustalono, że właśnie tam może znajdowac się poszukiwany przez policję gangster, obecnie przedsiębiorca.

Podjęto obserwację posesji, a po 22.00 wkroczono do akcji. Zatrzymano podejrzanego, a w trakcie zatrzymania policjanci przeszukali dom, w którym przebywał 47-latek oraz dwa należące do niego samochody. Mundurowi znaleźli i zabezpieczyli niewielką ilość środków odurzających.

Poszukiwany przez dwie prokuratury, aż trzema listami gończymi zatrzymany został przewieziony do Komendy Stołecznej Policji, skąd trafił do aresztu śledczego.

d1trjs4
d1trjs4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1trjs4