Trwa ładowanie...

Złapano nożowników z Ostrobramskiej!

Odpowiedzą za zabójstwo. Zabili za hałasowanie

Złapano nożowników z Ostrobramskiej!
d31rg3o
d31rg3o

Tę tragedię opisywaliśmy wczoraj. W niedzielę, około 20.30 na jednej z klatek schodowych domu przy ulicy Ostrobramskiej doszło do awantury. Dwóch mężczyzn zaatakowało innych pięciu. Napastnicy zadawali ciosy nożem. Jeden z pokrzywdzonych zmarł na miejscu, a trzech z poważnymi obrażeniami trafiło do szpitala.

* Policjanci z komendy przy ulicy Grenadierów w przeciągu niespełna doby ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o dokonanie tego zabójstwa. To 33-letni Maciej S. i 27-letni Wiktor Ł. zaatakowali nożem pięciu mężczyzn. Wszystko zaczęło się od drobnej sprzeczki w klatce schodowej. Pokrzywdzeni pili alkohol, napastnicy zwrócili im uwagę i wyprosili z bloku. *Nie wystarczyło im, że zgodnie z ich prośbą towarzystwo kontynuowało spotkanie nieopodal, ale już na świeżym na powietrzu. Po kilkunastu minutach cała piątka została zaatakowana przez mężczyzn.

Policjanci natychmiast rozpoczęli działania, które miały na celu ustalenie, kim byli sprawcy oraz ich błyskawiczne zatrzymanie. Stróże prawa przeprowadzili szeroko zakrojone czynności operacyjne, dokładnie sprawdzali każdą informację, każdy sygnał. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu bardzo szybko ustalili, kim byli napastnicy. Pozostawało już tylko zatrzymanie. 33-letni Maciej S. i 27-letni Wiktor Ł. wpadli w ręce kryminalnych wczoraj po południu w samochodzie na terenie Warszawy.

d31rg3o

Dziś funkcjonariusze doprowadzą ich do prokuratury, gdzie zostanie podjęta decyzja o ich dalszym losie.

d31rg3o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31rg3o