Trwa ładowanie...

Złodziej rowerów zatrzymany!

16 zarzutów za kradzież rowerów z terenów Bielan i Żoliborza i straty sięgające 25000 tysięcy złotych. Ten niechlubny rekord należy do 18-letniego Daniela M.

Złodziej rowerów zatrzymany!
d24vf2y
d24vf2y

W ciągu ostatnich kilku miesięcy policjanci wielokrotnie otrzymywali zgłoszenia o kradzieży rowerów. Rabunku dokonywano głównie na klatkach schodowych. Sprawcą okazał się Daniel M. Mężczyzna działał sam, nosił ze sobą narzędzia, którymi przecinał linki zabezpieczające pozostawiony przez właścicieli sprzęt.

Funkcjonariusze szybko wytypowali krąg osób zamieszanych w mające miejsce w ostatnich miesiącach kradzieże. Wśród podejrzanych znalazł się również Daniel M. W ujęciu mężczyzny stołecznym funkcjonariuszom pomógł zapis z monitoringu. Praca policji i zdjęcia z kamer zainstalowanych w jednym z bloków, doprowadziły do zatrzymania sprawcy.

Daniel M. przyznał się do winy. Funkcjonariusze znaleźli przy nim dwa prawa jazdy i dwa dowody osobiste wystawione na inne osoby. Mężczyzna miał przy sobie również 130 sztuk recept.

Funkcjonariuszom udało się ustalić, że Daniel M. sprzedawał skradzione rowery za drobne kwoty przypadkowo spotkanym osobom. Zatrzymany został oskarżony o kradzież 16 rowerów, posiadanie fałszywych dokumentów oraz przygotowania do przerobienia na autentyczne 130 sztuk recept. Za wszystkie przedstawione zarzuty mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

d24vf2y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24vf2y