Trwa ładowanie...
d2upl98

Złodziej umył okna w mieszkaniu, które wcześniej okradł

Nietypowe zdarzenie na Woli
Share
Złodziej umył okna w mieszkaniu, które wcześniej okradł
d2upl98

Policjanci z Woli zatrzymali Macieja P. Mężczyzna wszedł do mieszkania przez otwarte okno i zabrał z niego sprzęt komputerowy oraz złotą biżuterię. Uciekł, ale po chwili wrócił. Właściciel nakrył go w momencie, gdy ten... mył okna.

Do zdarzenia doszło na Woli. Po południu policjanci zostali powiadomieni o kradzieży mieszkaniowej. Sprawca, wykorzystując pozostawione uchylone okno w mieszkaniu, wszedł do środka. Zabrał z niego laptop, aparat fotograficzny oraz złotą biżuterię, po czym zbiegł. Kiedy do mieszkania wrócił właściciel, był bardzo zaskoczony tym, co zobaczył. W środku panował bałagan, a na parapecie stał nieznany mu mężczyzna i mył okno. Pokrzywdzony zorientował się wtedy, że sprawca w ten sposób zaciera ślady przestępstwa, natychmiast ujął go i zaalarmował policję .

W czasie rozmowy z funkcjonariuszami Maciej P. przyznał się do wszystkiego. - Wrócił na miejsce przestępstwa, bo wiedział, że w mieszkaniu mogą być jego odciski palców - relacjonują mundurowi. 27-latek trafił do policyjnej celi. Sprawą zajęli się policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu. Wczoraj Maciej P. usłyszał zarzuty kradzieży mieszkaniowej.
Teraz grozi mu kara nawet pięciu lat więzienia.

d2upl98

Przeczytajcie też: Policja: jeśli widzimy zagrożenie życia, reagujmy, nie bądźmy obojetni. Wybawca*psa i tak trafi przed sąd?*

d2upl98

Podziel się opinią

Share
d2upl98
d2upl98