Trwa ładowanie...

Złodziej umył okna w mieszkaniu, które wcześniej okradł

Nietypowe zdarzenie na Woli

Złodziej umył okna w mieszkaniu, które wcześniej okradł
dp674fa
dp674fa

Policjanci z Woli zatrzymali Macieja P. Mężczyzna wszedł do mieszkania przez otwarte okno i zabrał z niego sprzęt komputerowy oraz złotą biżuterię. Uciekł, ale po chwili wrócił. Właściciel nakrył go w momencie, gdy ten... mył okna.

Do zdarzenia doszło na Woli. Po południu policjanci zostali powiadomieni o kradzieży mieszkaniowej. Sprawca, wykorzystując pozostawione uchylone okno w mieszkaniu, wszedł do środka. Zabrał z niego laptop, aparat fotograficzny oraz złotą biżuterię, po czym zbiegł. Kiedy do mieszkania wrócił właściciel, był bardzo zaskoczony tym, co zobaczył. W środku panował bałagan, a na parapecie stał nieznany mu mężczyzna i mył okno. Pokrzywdzony zorientował się wtedy, że sprawca w ten sposób zaciera ślady przestępstwa, natychmiast ujął go i zaalarmował policję .

W czasie rozmowy z funkcjonariuszami Maciej P. przyznał się do wszystkiego. - Wrócił na miejsce przestępstwa, bo wiedział, że w mieszkaniu mogą być jego odciski palców - relacjonują mundurowi. 27-latek trafił do policyjnej celi. Sprawą zajęli się policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu. Wczoraj Maciej P. usłyszał zarzuty kradzieży mieszkaniowej.
Teraz grozi mu kara nawet pięciu lat więzienia.

dp674fa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dp674fa