Trwa ładowanie...

Zlot "Hells Angels": 10 osób zatrzymanych za pobicie i jazdę po alkoholu

Zlot Hells Angels w podwarszawskiej Ryni zabezpieczało blisko 5 tysięcy policjantów.

Zlot "Hells Angels": 10 osób zatrzymanych za pobicie i jazdę po alkoholu
d2c6jf1
d2c6jf1

W miniony weekend w podwarszawskiej Ryni odbyło się ogólnoświatowe spotkanie motocyklistów, zrzeszonych w organizacji "Hells Angels". W trakcie zlotu policja zatrzymała m.in. 10 osób za pobicie i jazdę po alkoholu - poinformowało Radio ZET.

- W ramach zabezpieczenia spotkania motocyklistów, prowadzonego od 1 do 6 czerwca, przeprowadzono kilka tysięcy kontroli drogowych. Odnotowano 6 przestępstw 17 wykroczeń, a także 15 zdarzeń w ruchu drogowym, takich jak kolizje czy wypadki z udziałem motocyklistów. Zatrzymano 10 osób, między innymi za pobicie, jazdę w stanie nietrzeźwości jak i po użyciu alkoholu. 2 osoby zostały przekazane Straży Granicznej i wydalone z kraju. Według policyjnych danych, w spotkaniu wzięło udział ok. 1550 członków "Hells Angels" - powiedziała WawaLove podinsp. Iwona Klonowska z biura komunikacji społecznej Komendy Głównej Policji.

- Należy podkreślić, że przejazd i spotkanie motocyklistów przebiegły spokojnie. Podczas zabezpieczenia nie doszło do zbiorowego zakłócenia bezpieczeństwa i porządku publicznego - dodała Klonowska.

W ostatni weekend, do miejscowości Rynia nad Zalewem Zegrzyńskim przyjechali motocykliści z tzw. gangu Hells Angels z całego świata. Ich zlot zabezpieczało blisko 5 tysięcy policjantów.

d2c6jf1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2c6jf1