Trwa ładowanie...
d3erly6

Zlot "Hells Angels": 10 osób zatrzymanych za pobicie i jazdę po alkoholu

Zlot Hells Angels w podwarszawskiej Ryni zabezpieczało blisko 5 tysięcy policjantów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zlot "Hells Angels": 10 osób zatrzymanych za pobicie i jazdę po alkoholu
d3erly6

W miniony weekend w podwarszawskiej Ryni odbyło się ogólnoświatowe spotkanie motocyklistów, zrzeszonych w organizacji "Hells Angels". W trakcie zlotu policja zatrzymała m.in. 10 osób za pobicie i jazdę po alkoholu - poinformowało Radio ZET.

- W ramach zabezpieczenia spotkania motocyklistów, prowadzonego od 1 do 6 czerwca, przeprowadzono kilka tysięcy kontroli drogowych. Odnotowano 6 przestępstw 17 wykroczeń, a także 15 zdarzeń w ruchu drogowym, takich jak kolizje czy wypadki z udziałem motocyklistów. Zatrzymano 10 osób, między innymi za pobicie, jazdę w stanie nietrzeźwości jak i po użyciu alkoholu. 2 osoby zostały przekazane Straży Granicznej i wydalone z kraju. Według policyjnych danych, w spotkaniu wzięło udział ok. 1550 członków "Hells Angels" - powiedziała WawaLove podinsp. Iwona Klonowska z biura komunikacji społecznej Komendy Głównej Policji.

- Należy podkreślić, że przejazd i spotkanie motocyklistów przebiegły spokojnie. Podczas zabezpieczenia nie doszło do zbiorowego zakłócenia bezpieczeństwa i porządku publicznego - dodała Klonowska.

d3erly6

W ostatni weekend, do miejscowości Rynia nad Zalewem Zegrzyńskim przyjechali motocykliści z tzw. gangu Hells Angels z całego świata. Ich zlot zabezpieczało blisko 5 tysięcy policjantów.

Przeczytaj też: 18 czerwca ulicami Warszawy przejdzie Marsz Godności. "Musimy wreszcie coś zrobić"

Podziel się
Podziel się
d3erly6

Podziel się opinią

Share

d3erly6

d3erly6