Trwa ładowanie...

Zmiana generalnego wykonawcy wieżowca przy Złotej 44

Nie oznacza to jednak przerwania samych prac budowlanych.

Zmiana generalnego wykonawcy wieżowca przy Złotej 44
d238wiq
d238wiq

-*Podjęliśmy decyzję o zwiększeniu naszej roli w projekcie poprzez prowadzenie inwestycji w trybie bezpośredniego zlecania pakietów prac wykonawcom*. Dlatego spółka INSO nie pełni już roli generalnego wykonawcy - przekazały w komunikacie BBI Development oraz Amstar, czyli inwestorzy budowy wieżowca.

Warto nadmienić, że 192-metrowy apartamentowiec ma wyjątkowego pecha, gdyż to już trzecia zmiana wykonawcy robót. Sama budowa rozpoczęła się przed ośmioma laty i została przerwana w 2009 roku, z powodu problemów finansowych inwestora. Po kilkunastu miesiącach prace wznowiono, zapowiadając oddanie apartamentowca do użytku na grudzień 2012 roku. Niestety terminy były systematycznie przesuwane. Ostatnia zmiana wykonawcy miała miejsce po rozwiązaniu umowy z włoską firmą Inso. Rok temu inwestorem zostało konsorcjum BBI Development i Amstar.

- Prace na budowie kontynuowane są nieprzerwanie. Fundusze Amstara zapewniły 100 proc. finansowania inwestycji ze środków własnych. Zapewniamy, że klienci mogą mieć absolutną pewność, iż zgodnie z harmonogramem, czyli pod koniec 2016 r. - otrzymają najwyższej klasy apartamentowy produkt w Polsce, który dzięki swej jakości staje w szeregu z najbardziej ekskluzywnymi rezydencjami na świecie - informuje w komunikacie inwestor.

d238wiq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d238wiq