Trwa ładowanie...

Zmiany w kursowaniu SKM i pociągów podmiejskich

W okresie od 22 maja do 30 czerwca oraz od 1 do 14 czerwca

Zmiany w kursowaniu SKM i pociągów podmiejskich
d34jyxm
d34jyxm

Pociągi SKM S1 oraz wybrane pociągi KM obsługujące linię skierniewicką, od 22 maja do 30 czerwca br., na odcinku Warszawa Włochy – Pruszków, będą kursowały według zmienionej organizacji ruchu.

W wyniku zamknięcia jednego z torów podmiejskich, w godzinach porannych pociągi będą jeździły tylko w kierunku Warszawy, w godzinach popołudniowych tylko do Pruszkowa, a w pozostałych godzinach ruch będzie odbywał się naprzemiennie. Autobusowa linia zastępcza będzie kursowała na odcinku PKP Pruszków – Warszawa Zachodnia. Zmiany są spowodowane pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez PKP PLK na odcinku Warszawa Włochy – Pruszków.

Od 22 maja do 30 czerwca pociągi SKM i KM – pomiędzy stacjami Warszawa Włochy – Pruszków – będą kursowały jednym torem (nr 4), standardowo przeznaczonym do obsługi pociągów jadących w kierunku Warszawy. Na stacji Warszawa Włochy pasażerowie będą mogli korzystać z peronu nr 1, w Ursusie z peronów nr 1 i 2, a w Piastowie z peronu nr 1.

d34jyxm

Dodatkowo, w okresie 1-14 czerwca, w godzinach 22.00-4.50, ruch pociągów podmiejskich na odcinku Warszawa Włochy – Pruszków zostanie całkowicie wstrzymany.

W porannym szczycie komunikacyjnym pociągi SKM S1 oraz pociągi KM będą kursowały tylko w kierunku Warszawy, a w godzinach szczytu popołudniowego tylko w kierunku Pruszkowa. W pozostałych godzinach będzie obowiązywał ruch naprzemienny.

Część pociągów KM, obsługujących linię skierniewicką, będzie kursowała, na odcinku Warszawa Zachodnia – Brwinów, torami dalekobieżnymi z pominięciem stacji: Warszawa Włochy, Warszawa Ursus, Warszawa-Ursus Niedźwiadek, Piastów i Pruszków.

d34jyxm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34jyxm