Trwa ładowanie...
Aleksandra Synowiec
19-02-2013 16:38

Znalazł na targu swoje skradzione wędki

"Ten mężczyzna sprzedaje wędki, które tydzień temu zostały skradzione z mojej posesji"

Znalazł na targu swoje skradzione wędki
d38bvbp
d38bvbp

"Ten mężczyzna sprzedaje wędki, które tydzień temu zostały skradzione z mojej posesji" - takie zgłoszenie dostali strażnicy miejscy, którzy patrolowali* okolice jednego z wolskich targowisk minionej niedzieli.*

Przybyli na miejsce mundurowi ustalili, że kilka dni wcześniej w Józefowie miało miejsce włamanie do garaży, skąd skradziono warty blisko 15 tys. złotych sprzęt wędkarski. O całym zdarzeniu pokrzywdzony powiadomił miejscowy komisariat policji. W czasie spaceru po bazarku pokrzywdzony u jednego ze sprzedawców rozpoznał część skradzionego łupu: wędki oraz kołowrotki do wyczynowego wędkarstwa. Handlujący nim Daniel M. został zatrzymany, a wędki, kołowrotki, podbieraki zostały zabezpieczone przez policjantów.

Sprzedający Daniel M. przebywał w warunkach recydywy. Wczoraj śledczy przedstawili 35-letniemu Danielowi M. zarzuty paserstwa. Mężczyzna był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Wkrótce o wysokości kary zadecyduje sąd. Za ten czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

d38bvbp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38bvbp