Trwa ładowanie...

Znamy wykonawców festiwalu Sounds Like Poland!

Darmowy koncert pod Pałacem Kultury i Nauki [WIDEO]

Share
Znamy wykonawców festiwalu Sounds Like Poland!
d2wbjo8

25 września 2014, podczas drugiego dnia Festiwalu Skrzyżowanie Kultur odbędzie się Sounds Like Poland. Projekt składa się z debat z udziałem zagranicznych ekspertów oraz wieczornych koncertów. To nie tylko promocja młodych artystów polskich, ale i możliwość poznania nowej, nie tylko rodzimej muzyki.

W tym roku na scenie w namiocie przed PKiN zaprezentują się: Polsko-ukraiński kwartet Dagadana, zespół Mosaik łączący polską muzykę dawną i tradycyjną z orientalnymi brzmieniami, rodzinna Kapela Maliszów, której specjalnością są melodie z Karpat oraz grupa Chłopcy Kontra Basia nominowana w tym roku do Fryderyka w kategorii Odkrycie Roku. Będzie także okazja posłuchać zespołu Sutari, który gra na instrumentach tradycyjnych, ale także na przedmiotach codziennego użytku jak tarka kuchenna, mikser czy klucze. Wystąpi Hańba! – mieszanka punka i kapeli podwórkowej, a także Studium Instrumentów Etnicznych, którego koncerty przypominają szamańskie misteria.**

d2wbjo8

Koncert rozpocznie się 25 września (czwartek) o godz. 19.00 pod PKiN-em. Wstęp jest bezpłatny (sam festiwal kosztuje od 40 do 130 zł). Szczegóły znajdziecie na tej stronie .

Zobaczcie zapowiedź wideo!

d2wbjo8

Podziel się opinią

Share
d2wbjo8
d2wbjo8