Trwa ładowanie...
d3fnlnr

Znana aktorka wyniosła z siłowni pierścionki za 50 tys. zł. Policja: "Przyznała się"

Zobaczcie wideo z monitoringu
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znana aktorka wyniosła z siłowni pierścionki za 50 tys. zł. Policja: "Przyznała się"
d3fnlnr

Wartą 50 tysięcy złotych biżuterię wyniosła z klubu fitness jedna z ćwiczących. Policjanci ze Śródmieścia ustalili, że sprawczynią może być 31-letnia Olga O., aktorka znana m.in. z seriali "Ojciec Mateusz", "Druga szansa" czy "Przyjaciółki". Artystka została zatrzymana w czwartek, chwilę po zakończeniu spektaklu w Teatrze Ochoty.

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu. Właścicielka biżuterii zdjęła pierścionki z dłoni, bo przeszkadzały w ćwiczeniach. Po treningu zapomniała o nich i wyszła z siłowni. Kiedy się zorientowała, zadzwoniła z prośbą o zabezpieczenie wartościowych przedmiotów. Niestety - po precjozach nie było już śladu.

Na nagraniu z monitoringu widać, jak młoda kobieta ogląda biżuterię, a następnie chowa ją podczas ćwiczeń do kieszeni. Jak informuje policja, łupem padły wysadzana szafirami i brylantami obrączka z białego złota oraz pierścionek z takimi samymi kamieniami.

d3fnlnr

Oba przedmioty warte były aż 50 tysięcy złotych. Sprawą zajęli się policjanci ze Śródmieścia. Szybko ustalono że sprawczynią może być 31-letnia Olga O., popularna aktorka telewizyjna. Kobietę zatrzymano.

Funkcjonariusze odzyskali zrabowaną biżuterię, a aktorka usłyszała już zarzut kradzieży, za co grozi jej nawet pięć lat więzienia. Policja poinformowała także, że artystka po zobaczeniu nagrania z monitoringu przyznała się do winy.

Przeczytajcie też: Żona gen. Kiszczaka: "Mój mąż zasłużył na pomnik w Warszawie!"

d3fnlnr

Podziel się opinią

Share
d3fnlnr
d3fnlnr