Trwa ładowanie...

Znany reżyser ostro o proteście rolników: "Odp...cie się od Warszawy, barany!"

Reakcja na zapowiadaną przez rolników blokadę stolicy. "Mysz się nie prześlizgnie" - mówi organizator

Znany reżyser ostro o proteście rolników: "Odp...cie się od Warszawy, barany!"
d3fz3uf
d3fz3uf

Scenarzysta, reżyser i felietonista Andrzej Saramonowicz lubi ostro komentować bieżące wydarzenia społeczne i polityczne. Tym razem na swoim fanpejdżu ostro skomentował wypowiedź wypowiedź Sławomira Izdebskiego, szefa rolniczego OPZZ, który jest organizatorem zapowiadanego na dziś marszu "gwiaździstego" . Izdbeski grozi, że blokada będzie tak duża, iż "Warszawa będzie tak zablokowana, że nawet mysz się nie prześlizgnie". Przeczytajcie reakcję twórcy "Lejdis" czy "testosteronu" (wykropkowaliśmy przekleństwa).

"(...) Rolnicy chcą zablokować miasto w którym mieszkam i w którym - razem z pozostałymi blisko dwoma milionami ludzi - próbuję normalnie żyć. Czytam właśnie, że Sławomir Izdebski z rolniczego OPZZ - człowiek o którym słyszę pierwszy raz w życiu - straszy mnie i pozostałych mieszkańców miasta, że Warszawa "będzie tak zablokowana, że nawet mysz się nie prześlizgnie", po czym ma czelność dodać: "przepraszam wszystkich mieszkańców, ale to nie jest nasza wina".
Panie Izdebski, w dupie mam pańskie przeprosiny, a w imieniu mieszkańców Warszawy (skoro pan może reprezentować rolników, to ja mogę warszawiaków) powiem tylko tyle:
Odp...cie się od Warszawy, barany! To nie jest "siedziba wrogiej władzy, którą trza zdobyć, by zajunć jej miejsce", ale normalne miasto! Tu mieszkają zwykli ludzie, jeżdżą do pracy, dzieci chodzą do szkoły, staruszkowie do aptek, ktoś gdzieś bliski jest śmierci i karetka musi do niego dojechać, tu się życie po prostu dzieje, a bywa wystarczająco trudne bez najazdu tysięcy "sprawiedliwych", którzy w najłagodniejszej wersji mają mieszkańców Warszawy w dupie, a tak naprawdę to ich nienawidzą i obwiniają za swoje życiowe niedomogi.
Więc zamiast zjeżdżać się do naszego miasta, śmierdzieć piwem, szczać po parkach, tłuc szkło i wyzywać od gestapowców policjantów, którzy zjechali tu z tych samych dziur co wy, zróbcie sobie ustawkę z ministrem rolnictwa u siebie na wsi.

A od władz kraju i miasta oczekuję, że zatroszczą się o nasze bezpieczeństwo i komfort codziennego życia. Wszystkim pierdo..nym traktorom mandaty za parkowanie w miejscach niedozwolonych, a tym, co blokują miasto kolegia za naruszanie bezpieczeństwa setek tysięcy Bogu ducha winnych ludzi.
A ziemniaki mogę jeść nawet z Cypru.

Co o tym sądzicie?

d3fz3uf
d3fz3uf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fz3uf