Trwa ładowanie...

Znasz tego mężczyznę? Okradał bankomaty w centrum miasta

Policja szuka złodzieja, który ukradł 8000 złotych uszkadzając przy tym niektóre z urządzeń na kwotę ponad 3000 złotych.

Znasz tego mężczyznę? Okradał bankomaty w centrum miasta
d18i600
d18i600

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy z bankomatów i ich uszkodzenia. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciach osobę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Do zdarzenia doszło 13 marca tego roku o różnych porach dnia i w różnych miejscach w centrum miasta. Mężczyzna posługując się bliżej nieokreślonymi narzędziami w sumie z kilku bankomatów ukradł 8000 złotych uszkadzając przy tym niektóre z urządzeń na kwotę ponad 3000 złotych.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 391 67, 22/ 60 395 15 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

Źródło: KRP I - Śródmieście

Przeczytajcie również: Z Okęcia w kosmos. W Warszawie powstaną pomieszczenia do produkcji kosmicznej

d18i600
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18i600