Trwa ładowanie...
d3u0150

Znęcał się nad matką i podpalił jej mieszkanie

Wobec zatrzymanego 32-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.
Share
Znęcał się nad matką i podpalił jej mieszkanie
d3u0150

Policjanci z Konstancina-Jeziorny zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzewanego o znęcanie się nad swoją matką, wymuszanie od niej pieniędzy i podpalenie jej mieszkania. Tylko dzięki błyskawicznej akcji straży pożarnej ogień nie rozprzestrzenił się na inne budynki. Zatrzymany mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Pożar wybuchł w jednym z budynków wielorodzinnych w Konstancinie-Jeziornej. Natzchmiastowe działanie straży pożarnej nie dopuściło do rozprzestrzenienia się ognia. Całkowitemu spaleniu uległo jednak jedno z mieszkań. Policjanci zatrzymali w tej sprawie 32-letniego mężczyznę. Jest on podejrzewany o znęcanie się nad swoją matką. Funkcjonariusze nie wykluczają, że podpalenie mieszkania było jednym z elementów próby zastrzaszenia kobiety przez syna.

Policyjne ustalenia w tej sprawie pozwoliły funkcjonariuszom na złożenie do piaseczyńskiej prokuratury wniosku o zastosowanie wobec podejrzewanego, środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

d3u0150

Sąd przychylił się do złożonego wniosku i zastosował wobec 32-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Za znęcanie się nad osobą najbliższą grozi karą pozbawienia wolności do lat 5.

Źródło: (KPP Piaseczno)

Przeczytaj też: Brutalne pobicie w Warszawie. "Przewrócili ich na ziemię i kopali po całym ciele"

d3u0150

Podziel się opinią

Share
d3u0150
d3u0150