Trwa ładowanie...

Znęcał się nad swoją partnerką. Bił ją i dusił

Był pijany. Teraz grozi mu nawet 5 lat więzienia

Share
Znęcał się nad swoją partnerką. Bił ją i dusił
d2pg0mh

Mundurowi około godziny 7:00 rano zostali wezwani na interwencję do mieszkania, gdzie miała miejsce awantura. Za drzwiami lokalu słychac było wołanie o pomoc oraz płacz dziecka. Policjanci razem z załogą pogotowia próbowali dostać się do środka, ale drzwi były zamknięte. Powiadomili straż pożarną w celu ich ewentualnego wyważenia. Kiedy jednak pojawili się na klatce, lokator postanowił wpuścić mundurowych do środka.

Z relacji kobiety, którą policjanci zastali w mieszkaniu, wynikało, że jej konkubent wszczął awanturę, a potem zaczął zadawać jej ciosy i dusić ją. 25-latka miała na ciele liczne obrażenia, a lekarz zadecydował o przewiezieniu jej do szpitala.

Policjanci obezwładnili mężczyznę, który był wulgarny i agresywny. Badanie stanu jego trzeźwości na komendzie wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

d2pg0mh

Kobieta zdecydowała się opowiedzieć o wszystkim i złożyła w komendzie zawiadomienie. Okazało się, że Marek K. znęcał się nad nią już od dwóch lat. Policjanci przedstawili 35-latkowi zarzut za popełnione przestępstwo. Prokurator po zapoznaniu się ze sprawą wystąpił z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzny, do którego sąd się przychylił. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

d2pg0mh

Podziel się opinią

Share
d2pg0mh
d2pg0mh