ycipk-2c1f5p

Znika klub "Grawitacja"!

Ma się wyprowadzić się do 24 kwietnia. "Umowa najmu nie zostanie przedłużona"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znika klub "Grawitacja"!
ycipk-2c1f5p

Spółdzielnia mieszkaniowa na Powiślu postanowiła wypowiedzieć umowę popularnemu klubowi studenckiemu, "Grawitacji". Jak powiedziała nam Wioleta Ducka z klubu, "Grawitacja" ma wyprowadzić się do 24 kwietnia. Kończy się wówczas umowa najmu, a prezes spółdzielni mieszkaniowej zapowiedziała, że jej nie przedłuży. W miejscu klubu pojawi się sklep spożywczy.

Zresztą nie tylko "Grawitacja" dostała wypowiedzenie. Zarząd Spółdzielni "Radna" wypowiedział także umowy innym najemcom, nie mającym żadnych zaległości płatniczych ani problemów z lokalną społecznością. Poza "Grawitacją", otrzymały je m.in. lubiana księgarnia "Tarabuk; "By the Way Bottega, sklep kolonialny z Browarnej 4, Sklep rowerowy 3Gravity z Leszczyńskiej czy punkt XERO z Lipowej 7a.

- Brzmi to wszystko jak jakiś słaby żart. - piszą właściciele "Grawitacji". - Władze spółdzielni mamy wrażenie działają w oderwaniu od rzeczywistości. Wyobrażacie sobie Browarną bez Tarabuka czy Grawitacji? To jakiś absurd.

ycipk-2c1f5p

Skąd decyzja o wypowiedzeniu umowy klubowi? Jak wyjaśnia Gazecie.pl prezes spółdzielni Teresa Konowska, "Grawitacja nie pasuje do polityki spółdzielni. Stawiam na rozwój kulturalny studentów, na kulturę fizyczną, na to, żeby czytali dużo książek, a nie pili po 16 piw do 6 rano". Poza tym "Powiśle stało się modne. Mam mnóstwo zapytań chętnych na lokale przy Browarnej i Lipowej". - stwierdza prezeska.

*Pytanie brzmi: dzięki komu Powiśle stało się modne? *

*Przeczytajcie też: Warszawski radny: Gdyby Putin nie zamordował Kaczyńskiego... *

Podziel się
ycipk-2c1f5p
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2c1f5p

ycipk-2c1f5p
ycipk-2c1f5p