Trwa ładowanie...

Zniszczono drzwi wejściowe do biur posłów PiS

W poniedziałek doszło do dewastacji biur posłów PiS w Warszawie i Nakle nad Notecią. Zniszczone zostały drzwi biura poselskiego Łukasza Schreibera (PiS) oraz europosła Kosmy Złotowskiego w Nakle nad Notecią. Z kolei w biurze posła PiS Pawła Lisieckiego oraz europosła Zdzisława Krasnodębskiego w Warszawie zamki zaklejono nieznaną substancją.

Zniszczono drzwi wejściowe do biur posłów PiSŹródło: WP.PL
d2kmcsv
d2kmcsv

O incydencie w Nakle nad Notecią napisał na Twitterze Łukasz Schreiber. "Nowy rok, ale niestety stare praktyki sympatyków totalnej opozycji. Kolejne już biuro poselskie posła do Parlamentu Europejskiego Kosmy Złotowskiego i moje zaatakowane. Po Bydgoszczy teraz Nakło nad Notecią" - poinformował poseł. Na zdjęciach można odczytać napis: "Macie krew na rękach. Piotr Szczęsny zginął przez was!".

Do ataku na biuro poselskie PiS doszło także w Warszawie. Wandale zaatakowali biuro poselskie Pawła Lisieckiego (PiS) oraz europosła Zdzisława Krasnodębskiego. "Zamki zostały zaklejone nieznaną substancją i trzeba było je wywiercić. Wstyd! Mam nadzieję, że sprawcy zostaną ukarani" - napisał Rzecznik prasowy dzielnicy Praga-Południe Karol Szyszko na Twitterze.

Już wcześniej dochodziło do ataków na biura poselskie PiS. Najbardziej ucierpiało dotychczas biuro Beaty Kempy w Sycowie. Napastnik oblał drzwi substancją łatwopalną i podpalił. Nikt nie ucierpiał, jednak podejrzany o podpalenie Sebastian K. został aresztowany.

d2kmcsv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kmcsv