Trwa ładowanie...

Zobacz świąteczny spot Warszawy (WIDEO)

Już od piątku, 14 grudnia, widzowie w całej Polsce zobaczą ten filmik w telewizji. Na naszej stronie jest już dziś!
Share
Zobacz świąteczny spot Warszawy (WIDEO)
d14mnjj

Specjalny spot zachęcający do świątecznych spacerów iluminowanymi ulicami Warszawy emitowany będzie na kanałach telewizji ogólnopolskiej od 14 do 27 grudnia. Okres świąteczno-noworoczny to wyjątkowy czas na pokazanie miasta w sposób inny niż zazwyczaj. Bajkowy klimat udekorowanych ulic, w tym nowej iluminacji na Krakowskim Przedmieściu, zachęca do odwiedzenia stolicy i wspólnego spędzania czasu w świątecznej atmosferze.

30-sekundowy spot został zmontowany z materiałów filmowych zarejestrowanych na początku grudnia 2012 r. Koncentruje się na nowych wzorach świetlnych dekoracji, jakie w tym roku po czterech latach wymieniono na Krakowskim Przedmieściu.

Podobnie jak w poprzednich wersjach materiał zilustrowany jest fragmentem utworu Chopina.Plansza końcowa jest w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

d14mnjj

W tych samych dniach co kampania telewizyjna filmik wyprodukowany przez Biuro Promocji Miasta będzie także emitowany na nośnikach w tramwajach, autobusach i wagonach Szybkiej Kolei Miejskiej. W najbliższych dniach spot zostanie skierowany do urzędów dzielnic i instytucji współfinansowanych z budżetu miasta z zachętą do pokazywania spotu na posiadanych nośnikach w ramach kampanii „Zakochaj się w Warszawie na święta”.

d14mnjj

Podziel się opinią

Share
d14mnjj
d14mnjj