Trwa ładowanie...

Zombie opanują centrum Warszawy!

Tegoroczna edycja Zombie Walk 29 czerwca
Share
Zombie opanują centrum Warszawy!
dv4u3uj

Zombie znów opanują Warszawę! Tegoroczna edycja Zombie Walk odbędzie się 29 czerwca w godzinach 18:00 - 20:00. Nie wiadomo jeszcze, z którego miejsca wyruszy ,żywych trupów, ale na pewno zaatakują najściślejsze centrum stolicy! Będzie to już siódma edycja tej imprezy w Warszawie.

Czym jest Zombie Walk? Jest to odbywający się w miastach na całym świecie happening, w którym uczestnicy przebrani za filmowe żywe trupy tłumnie maszerują wyznaczoną wcześniej trasą - wyjaśniają organizatorzy - Odbywające się od roku 2003 spacery zrzeszają ze sobą zarówno wielbicieli filmowych umarlaków jak i ludzi, którzy po prostu szukają oderwania od szarej rzeczywistości.

W tym roku odradzamy jednak przebieranie się za różnego rodzaju bohaterów popkultury - dodają - Początkowo był to ciekawy pomysł, ale duża ilość takich przebrań sprawia, że z Zombie Walk robi się bal przebierańców. Lepsza dobra, krwawa charakteryzacja i podart*e ciuchy, niż drogi strój Batmana umazany ketchupem.*Udział w marszu zapowiedziało już ponad 800 osób.

dv4u3uj

Zobaczcie zdjęcia z poprzednich edycji imprezy w Warszawie!

dv4u3uj

Podziel się opinią

Share
dv4u3uj
dv4u3uj