Trwa ładowanie...

Żona Trzaskowskiego pracuje w stołecznym ratuszu. Co się z nią stanie po wyborach?

"Nie jest zachwycona taką perspektywą."

Żona Trzaskowskiego pracuje w stołecznym ratuszu. Co się z nią stanie po wyborach?
dzg2307
dzg2307

- Nie zamierzam wprowadzać standardów PiS i być przełożonym i pracodawcą własnej żony - deklaruje kandydat Platformy Obywatelskiej na prezydenta stolicy. Małgorzata Trzaskowska pracuje w warszawskim ratuszu od 10 lat. Co się z nią stanie po wyborach?

Okazuje się, że Małgorzata Trzaskowska od 2007 roku piastuje stanowisko w stołecznym ratuszu. Na początku pracowała w biurze promocji miasta, aktulanie w biurze rozwoju gospodarczego. Żona kandydata PO na prezydenta stolicy jako główny specjalista zajmuje się m.in koordynacją przygotowań miasta do udziału w międzynarodowych targach inwestycyjnych oraz współpracą z warszawskimi startupami. * *

Co się stanie z jej karierią, gdy Trzaskowski zostanie prezydentem? - Nie będzie mogła tam pracować. Nie zamierzam wprowadzać standardów PiS i być przełożonym i pracodawcą własnej żony. Ona bardzo lubi swoją pracę i, jak się należy domyślać, nie jest zachwycona taką perspektywą. Rozmawiamy o tym - mówi kandydat PO w rozmowie z "Super Expressem".

To, że Małgorzata Trzaskowska jest warszawską urzędniczką potwierdza Bartosz Milczarczyk rzecznik stołecznego ratusza. Czy będzie musiała odebrać wypowiedzenie z rąk swojego męża? - W takiej sytuacji nikt nikogo nie wyrzuca sie z pracy, osoba sama z siebie rezygnuje z pracy. To naturalna sytuacja - mówi Milczarczyk w rozmowie z WawaLove.pl.

Źródło: se.pl

dzg2307

Oprac. Karolina Pietrzak

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

dzg2307
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzg2307