Trwa ładowanie...

Zostań wolontariuszem w trakcie szczytu klimatycznego

Rekrutacja rusza dziś. Kto chętny?

Zostań wolontariuszem w trakcie szczytu klimatycznego
d44x7d7
d44x7d7

Centrum Komunikacji Społecznej m.st. Warszawy poszukuje ambitnych i otwartych osób, które wesprą organizację konferencji i specjalnej wystawy oraz będą służyć pomocą uczestnikom szczytu klimatycznego. Każdy, kto chce zdobyć niepowtarzalne doświadczenie, mieć swój wkład w organizację międzynarodowego wydarzenia, poznać nowych ludzi oraz poczuć atmosferę współpracy, powinien przesłać do swoją kandydaturę.

Podczas szczytu wolontariusze będą działać w trzech obszarach:

Stadion Narodowy – oficjalna lokalizacja Konferencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu (COP 19). Wolontariusze będą wspierać uczestników konferencji, udzielać informacji na temat obiektu oraz miasta.
Przestrzeń publiczna. Wolontariusze będą wspierać uczestników konferencji w miejscach takich jak Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina, Dworzec Centralny i w głównych szlakach komunikacyjnych.
Wystawa „Zielony klimat – działania edukacyjne oraz technologie dla ochrony środowiska” w Pałacu Kultury i Nauki. Wolontariusze będą pełnić rolę przewodników oraz zapraszać do odwiedzenia wystawy osoby obecne w okolicy centrum miasta.

Kto może zostać wolontariuszem?

Do rekrutacji mogą przystąpić osoby, które maja ukończony 18 rok życia, komunikatywnie posługują się językiem angielskim i będą dyspozycyjne między 5 a 22 listopada 2013 r. Mile widziane będą umiejętność pracy w dużej grupie, poprzednie doświadczenie w działaniach wolontariatu i środowisku wielokulturowym.

d44x7d7

Każdy z wolontariuszy otrzyma:

- ubezpieczenie NNW,
- szkolenia przygotowujące do podjęcia obowiązków m.in.: z komunikacji międzykulturowej i autoprezentacji oraz kompendium wiedzy zawarte w podręczniku wolontariusza,
- pakiet wolontariusza (identyfikator, strój i torbę),
- darmowe przejazdy komunikacją miejską podczas udziału w projekcie,
- zdobycie doświadczenia w pracy w dużym projekcie, w gronie zaangażowanych i pełnych pasji osób,
- elastyczne godziny pracy,
- specjalne certyfikaty.

Jak aplikować?

Aby dołączyć do grupy klimatycznych wolontariuszy, należy pobrać i wypełnić formularz rekrutacyjny, a następnie przesłać go do 20 października 2013 r. na adres wolontariat@um.warszawa.pl . Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu do wolontariatu podejmie Centrum Komunikacji Społecznej.

Kto chętny?

d44x7d7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44x7d7