Trwa ładowanie...

Zrób sobie urodziny na Narodowym

"Uczestnicy imprezy przechodzą czerwonym dywanem do środka stadionu i kierują się do strefy zawodniczej. Tam w szatniach piłkarzy przebierają się w stroje sportowe"

Zrób sobie urodziny na Narodowym
d220erv
d220erv

Spółka PL.2012+ nie odpuszcza i wprowadza do oferty Stadionu nowe atrakcje. Już teraz możemy zorganizować sobie Urodziny na Narodowym . Impreza trwa ok. 2,5 godziny i jest podzielona na dwie części: gry i zabawy na płycie stadionu, strefie zawodniczej i trybunie VIP, a następnie przyjęcie w Biznes Klubie.

Impreza urodzinowa zaczyna się mocnym akcentem: Uczestnicy przechodzą czerwonym dywanem do środka stadionu i kierują się do strefy zawodniczej. Tam w szatniach piłkarzy (tych samych, w których przebierały się gwiazdy UEFA Euro 2012 i reprezentacja Polski) przebierają się w stroje sportowe po czym wraz z animatorami wychodzą na płytę Stadionu.

Na płycie Stadionu odbywają się gry i zabawy, w tym: rozgrzewka na wesoło – slalom, bieg przez tor przeszkód, rzut do celu, skoki. Następnie wybór Króla Strzelców Stadionu Narodowego – strzały do bramki na płycie Stadionu. Potem dzieci przechodzą na trybunę VIP, gdzie odbywają się podchody. Uczestnicy odnajdują na trybunie poszczególne części puzzli z wizerunkiem Stadionu. Zabawa kończy się po skompletowaniu całego Stadionu, po czym następują życzenia dla Jubilata złożone za pomocą nagłośnienia stadionowego z możliwocią zobaczenia się na wielkim telebimie.

Następnie odbywa się część cateringowa w Biznes Klubie, w którym też sa fajne atrakcje: gra w piłkarzyki, malowanie twarzy, quiz o Euro 2012 i Stadionie Narodowym, czy podbijanie piłki. A po grach i zabawach - tort urodzinowy i zakończenie imprezy.

d220erv

Urodziny odbywają się w dni powszednie oraz w weekendy. Impreza nie jest tania: kosztuje od 1390 zł do 2190 zł (cena zależna jest od wyboru pakietu). Szczegóły znajdziemy TUTAJ .

d220erv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d220erv