Trwa ładowanie...

Zwłoki noworodka w reklamówce. Policjanci szukają świadków

Reklamówkę znaleziono w niedziele rano w Parku Szczęśliwickim

Zwłoki noworodka w reklamówce. Policjanci szukają świadków
d2rv0cp
d2rv0cp

W niedzielę 14 września br. ok. godziny 10.00 podczas spaceru w Parku Szczęśliwickim (wejście od strony ul. Korotyńskiego, w pobliżu rozwidlenia alejek prowadzących do obiektów sportowych, mijając po prawej stronie parking) jeden z warszawiaków zauważył podczas spaceru leżącą na ziemi reklamówkę. Gdy zajrzał do środka, jego oczom ukazał sie potworny widok - w środku znajdowały się zwłoki noworodka płci męskiej z widocznym fragmentem pępowiny.

Informacja trafiła do dyżurnego Policji . Na miejsce udała się grupa dochodzeniowo - śledcza oraz prokurator. Wezwany lekarz pogotowia określił zgon noworodka na czas od kilku do kilkunastu godzin przed momentem jego znalezienia.

Policjanci proszą o pomoc i poszukują świadków, którzy byli w Parku Szczęśliwickim lub jego okolicach w sobotę wieczorem/w nocy lub w niedzielę rano. Może ktoś widział kobietę lub mężczyznę, z przezroczystą reklamówką (w środku była druga, nieprzezroczysta) z napisem "Dbajmy o środowisko"?

d2rv0cp

Wszelkie informację należy kierować bezpośrednio pod numery telefonów: 22 603-73-20, do dyżurnego komendy 22 603-73-55 lub 22603-73-56, bądź na adres e-mail: krp3warszawa@policja.waw.pl lub na alarmowy numer 997 i 112.

d2rv0cp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rv0cp