Trwa ładowanie...
d2jnv8p

Zwłoki noworodka w reklamówce. Policjanci szukają świadków

Reklamówkę znaleziono w niedziele rano w Parku Szczęśliwickim
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zwłoki noworodka w reklamówce. Policjanci szukają świadków
d2jnv8p

W niedzielę 14 września br. ok. godziny 10.00 podczas spaceru w Parku Szczęśliwickim (wejście od strony ul. Korotyńskiego, w pobliżu rozwidlenia alejek prowadzących do obiektów sportowych, mijając po prawej stronie parking) jeden z warszawiaków zauważył podczas spaceru leżącą na ziemi reklamówkę. Gdy zajrzał do środka, jego oczom ukazał sie potworny widok - w środku znajdowały się zwłoki noworodka płci męskiej z widocznym fragmentem pępowiny.

Czytaj też: Kolejny noworodek w Oknie Życia!

Informacja trafiła do dyżurnego Policji . Na miejsce udała się grupa dochodzeniowo - śledcza oraz prokurator. Wezwany lekarz pogotowia określił zgon noworodka na czas od kilku do kilkunastu godzin przed momentem jego znalezienia.

d2jnv8p

Policjanci proszą o pomoc i poszukują świadków, którzy byli w Parku Szczęśliwickim lub jego okolicach w sobotę wieczorem/w nocy lub w niedzielę rano. Może ktoś widział kobietę lub mężczyznę, z przezroczystą reklamówką (w środku była druga, nieprzezroczysta) z napisem "Dbajmy o środowisko"?

Wszelkie informację należy kierować bezpośrednio pod numery telefonów: 22 603-73-20, do dyżurnego komendy 22 603-73-55 lub 22603-73-56, bądź na adres e-mail: krp3warszawa@policja.waw.pl lub na alarmowy numer 997 i 112.

Czytaj też: Prokuratura: zatrzymano matkę martwego noworodka

d2jnv8p

Podziel się opinią

Share
d2jnv8p
d2jnv8p