Trwa ładowanie...
d3fl7z7

"18 dzielnic 1 Warszawa". Trzaskowski przedstawił propozycje dla Bielan

W ramach akcji "18 dzielnic 1 Warszawa" kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy przedstawił obietnice dotyczące Bielan. Jedną z propozycji był Park Wawrzyszewski obejmujący tzw. Łączkę Wawrzyszewską.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bielany
Bielany (East News, Fot: Stanisław Kowalczuk)
d3fl7z7

Nowoczesne Centrum Kultury

- Najważniejsze trzy propozycje to utworzenie bardzo nowoczesnego centrum kultury tutaj na Serku Bielańskim - mówił kandydat Koalicji Obywatelskiej. Dodał, że propozycja została "bardzo pozytywnie przyjęte przez zainteresowane środowiska, ale również przez samych mieszkańców, którzy bardzo takiego centrum kultury potrzebują".

Park Wawrzyszewski

d3fl7z7

Trzaskowski podkreśla, że park miałby obejmować tzw. Łączkę Wawrzyszewską. - Bardzo chcemy dbać o te tereny zielone w wielu dzielnicach. To jest właśnie jedno z takich miejsc. Tutaj powinien być teren zielony, a nie miejsce, które będzie służyło zabudowie - ocenił.

Modernizacja placówek oświatowych

- Również tutaj na Bielanach mówimy jasno o tym, że będziemy modernizowali i rozbudowywali kolejne placówki oświatowe - zadeklarował poseł. Według niego dbanie o infrastrukturę i o to, by dzieci uczyły się w jak najlepszych warunkach ważne jest szczególnie, gdy dzieci dotyka "deforma oświatowa" rządu PiS.

d3fl7z7

Kandydat zapewnia, że będzie się właśnie na tym koncentrował. - Zwłaszcza w momencie, kiedy nasze dzieci poszły do szkół, w momencie, kiedy mamy do czynienia z deformą edukacji, którą PiS nam zafundował niesłychanym chaosem - stwierdził.

Zobacz także: PiS toczy bój z ludowcami. "To marsz ku końcówce PSL"

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d3fl7z7

Podziel się opinią

Share
d3fl7z7
d3fl7z7