WP

"18 dzielnic 1 Warszawa". Trzaskowski przedstawił propozycje dla Bielan

W ramach akcji "18 dzielnic 1 Warszawa" kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy przedstawił obietnice dotyczące Bielan. Jedną z propozycji był Park Wawrzyszewski obejmujący tzw. Łączkę Wawrzyszewską.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bielany
Bielany (East News, Fot: Stanisław Kowalczuk)
WP

Nowoczesne Centrum Kultury

- Najważniejsze trzy propozycje to utworzenie bardzo nowoczesnego centrum kultury tutaj na Serku Bielańskim - mówił kandydat Koalicji Obywatelskiej. Dodał, że propozycja została "bardzo pozytywnie przyjęte przez zainteresowane środowiska, ale również przez samych mieszkańców, którzy bardzo takiego centrum kultury potrzebują".

WP

Park Wawrzyszewski

Trzaskowski podkreśla, że park miałby obejmować tzw. Łączkę Wawrzyszewską. - Bardzo chcemy dbać o te tereny zielone w wielu dzielnicach. To jest właśnie jedno z takich miejsc. Tutaj powinien być teren zielony, a nie miejsce, które będzie służyło zabudowie - ocenił.

Modernizacja placówek oświatowych

WP

- Również tutaj na Bielanach mówimy jasno o tym, że będziemy modernizowali i rozbudowywali kolejne placówki oświatowe - zadeklarował poseł. Według niego dbanie o infrastrukturę i o to, by dzieci uczyły się w jak najlepszych warunkach ważne jest szczególnie, gdy dzieci dotyka "deforma oświatowa" rządu PiS.

Kandydat zapewnia, że będzie się właśnie na tym koncentrował. - Zwłaszcza w momencie, kiedy nasze dzieci poszły do szkół, w momencie, kiedy mamy do czynienia z deformą edukacji, którą PiS nam zafundował niesłychanym chaosem - stwierdził.

Zobacz także: PiS toczy bój z ludowcami. "To marsz ku końcówce PSL"

WP

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Polub WawaLove
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP