Trwa ładowanie...

Andrzej Celiński do Jana Śpiewaka: Z Ciebie po prostu ch...J

Jan Śpiewak na Facebooku opublikował post, w którym czytamy o przeszłości kandydata SLD na prezydent Warszawy. - Janie Śpiewaku z ciebie po prostu ch..j. Do sądu proszę. Nie o słowo. O treść Twojego wpisu - odpowiada Wojciech Cieliński
Share
Andrzej Celiński do Jana Śpiewaka: Z Ciebie po prostu ch...J
Źródło: East News, Fot: Stanisław Kowalczuk
d2ju699

Kandydat SLD za pośrednictwem mediów społecznościowych odpowiada na post przewodniczącego Wolne Miasto Warszawa. - Do Śpiewaka, Jana. Nie znam Robełka. Znam Megagaz. Byłem tam w Radzie Nadzorczej. Znałem też Melchiora Wańkowicza. Chciał siedzieć za Gomułki. Więc go wyzwał. Dzisiaj sądy staną się chyba podobne. Więc wyzwij mnie proszę. Janie Śpiewaku z ciebie po prostu ch...j. Do sądu proszę. Nie o słowo. O treść Twojego wpisu - pisze Celiński. Dodaje, że Śpiewak jest po stokroć mniejszy od swego Ojca.

- Żadnych oskarżeń wobec mnie nie było. A powinny być za kolejnych rządów PiS. Ja byłem przecież w Megagazie, w radzie i żadnych za mojej obecności przekrętów nie zobaczyłem. Zresztą nitka gazowa to czas przyszły. Wtedy mnie tam już nie było. Co nie znaczy, że było coś nie tak. Mnie tam po prostu nie było - czytamy w poście.

Celiński podsumował. - Jeśli Twoja kampania na tym ma się oprzeć polegniesz. I zaprzepaścisz swój prawdziwy dorobek. Bo tam też cytujesz. Gazetę. Tyle, że trafnie - pisze na koniec kandydat.

Post Andrzeja Celińskiego jest odpowiedzią na wpis rywala Jana Śpiewaka, w którym informuje o wygranej w sądzie pierwszej instancji z generałem Marianem Robełkiem. - Generał pozwał mnie za ujawnienie jego roli w przejmowaniu kamienic w centrum Warszawy! Sąd umorzył sprawę - pisze Śpiewak.

d2ju699

Przeczytaj też: Glusman obwinia Gronkiewicz-Waltz. "Warszawa straciła 2 miliardy złotych przez wycinki drzew"

Dalej czytamy w poście, że generał Robełek miał ciekawą przeszłość biznesową. - Jego nazwisko przewija się w spółkach związanych z PRL-owską nomenklaturą. Wśród nich jest spółka Megagaz, która miała budować trzecią nitkę rurociągu „Przyjaźń”. Wiceprezesem rady nadzorczej spółki był jeden z liderów koalicji SLD-UP Andrzej Celiński - tłumaczył Śpiewak. Przypomina, że „Wprost” w 2004 r.: napisał, że „w spółce Megagaz aż się roi od byłych funkcjonariuszy SB, UOP-u i emerytowanych wysokich oficerów Wojska Polskiego”.

- Kampania Celińskiego skończyła się zanim zaczęła - skwitował wpis kandydata SLD Jan Śpiewak.

Zobacz także: Zaskakujący sondaż wyborczy w Warszawie. Jan Śpiewak komentuje

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d2ju699

Podziel się opinią

Share
d2ju699
d2ju699