Trwa ładowanie...
d1e3c36

Awaria w Warszawie. Rafał Trzaskowski komentuje

Rafał Trzaskowski zabrał głos ws. awarii ciepłowniczej. Prezydent Warszawy zapewnił, że do godziny 22 jej skutki zostaną usunięte. Mieszkańcy Sadyby w kłębach pary nie mogą odnaleźć swoich samochodów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Awaria w Warszawie. Rafał Trzaskowski komentuje
Awaria w Warszawie. Rafał Trzaskowski komentuje (PAP, Fot: Radek Pietruszka)
d1e3c36

Rafał Trzaskowski przyznał, że po awarii nastąpiła "zmiana parametrów ciepła w całej stolicy". - Veolia dostarcza ciepła z dwóch instalacji, sytuacja się poprawia. W tej chwili małe problemy może mieć tylko ta część miasta, która jest najbliżej awarii - powiedział prezydent.

Trzaskowski przekazał zapewnienie prezesa spółki, że do godziny 22 awaria zostanie całkowicie naprawiona. Z kolei o godzinie 15 przekaże on prezydentowi nowe informacje dotyczące możliwych przyczyn zdarzenia.

Awaria w Warszawie. Rafał Trzaskowski komentuje

- Mieliśmy informację o dwóch poparzonych, są w szpitalu. Jedna z nich była w kotłowni, kiedy doszło do awarii - powiedział Trzaskowski. Prezydent zapewnił, że pokrycie wszelkich strat leży po stronie spółki. - Jeśli zajdzie taka potrzeba, będziemy przyglądać się, czy wszystkie procedury po stronie miasta zostały dochowane - dodał.

d1e3c36

Zobacz też: Awaria w Warszawie. Nad ulicą unoszą się kłęby pary

Trzaskowski nie chciał komentować doniesień o tym, że część ulicy Powsińskiej się zapadła. Służby zamknęły ruch na Sadybie, m.in. na ul. Powsińskiej, Limanowskiego i Bonifacego oraz na skrzyżowaniu Idzikowskiego i Gołkowskiej, gdzie doszło do awarii. Z korkami należy liczyć się także w okolicach Mostu Siekierkowskiego.

Czytaj też: Kłęby pary wodnej nad ulicami Warszawy. Potężna awaria ciepłownicza w całej stolicy
Warszawa. Potężna awaria ciepłownicza. Na miejscu jest nasz reporter

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1e3c36

Podziel się opinią

Share

d1e3c36

d1e3c36