ycipk-o7o1z4

Budowa największego aquaparku w Europie. Są postępy

Pod Warszawą na obszarze 20 ha powstaje "Suntago Wodny Świat" - największy zadaszony park wodny w Europie. Właściciele inwestycji prezentują w sieci zdjęcia z budowy, na których widać już szkielety konstrukcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Park of Poland
Park of Poland (Facebook.com, Fot: Suntago)
ycipk-o7o1z4

Na obiekcie powstały już niecki basenowe i odwiert termalny. Ponadto trwają prace nad "wodną dżunglą Jamango", gdzie ogrodnicy zasadzą palmy prosto z Malezji, Florydy, Miami i Kostaryki.

ycipk-o7o1z4

Kompleks będzie się składał z trzech różnych stref tematycznych:

  • Saunaria: postanie w niej ponad 10 różnego rodzaju tematycznych saun, prywatne gabinety masażu, mineralne baseny zdrowotne oraz solaria.
  • Relaks: goście będą tam mogli zrelaksować się w otoczeniu 700 prawdziwych palm i popływać w zakrytym basenie o powierzchni 1 000 mkw. oraz w basenie usytuowanym obok ogrodu o powierzchni 20 000 mkw., z otwieranym w słoneczne dni dachem.
  • Wodna dżungla Jamango: znajdziemy w niej ponad 3 km zjeżdżalnie wodne, w tym najdłuższą krytą zjeżdżalnię w Europie o długości 320 metrów. Specjalnie dla rodziców z dziećmi zaplanowano wodny plac zabaw.
ycipk-o7o1z4

Inwestycja skład się z dwóch etapów: na początku budowa parku wodnego Suntago Wodny Świat oraz osiedle domków bungalow. Drugim etapem jest budowa czterogwiazdkowego hotelu, który pierwszych gości przyjmie pod koniec 2020 roku.

Prace na budowie ruszyły na początku maja 2017 roku.

Park of Poland powstaje dokładnie w miejscowości Wręcza, w gminie Mszczonów. Około 60 km od Warszawy – pomiędzy autostradą A2 i drogą ekspresową S8.

ycipk-o7o1z4

Zobacz także: Niewinna zabawa, która może przerodzić się w koszmar. Nie dawaj psu lizać się po twarzy

ycipk-o7o1z4

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Polub WawaLove
ycipk-o7o1z4
ycipk-o7o1z4
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-o7o1z4