Trwa ładowanie...

Chciał wysadzić hotel w powietrze. Rzucił się z nożem na policjantów

Policjanci zatrzymali pijanego mężczyznę, który uszkadzał butle gazowe w hotelowej kuchni.

Share
Chciał wysadzić hotel w powietrze. Rzucił się z nożem na policjantów
d2jn3u2

Do 15 lat więzienia grozi mężczyźnie, który podpalił przewód z ulatniającym się gazem i rzucił się z nożem na policjantów. Do zdarzenia doszło w jednym z hoteli robotniczych na warszawskiej Woli.

W nocy z poniedziałku na wtorek policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z komendy na Woli otrzymali zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który próbował dostać się do hotelu.

Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zdarzenia, okazało się, że Sebastian M. wybił szybę w oknie budynku i dostał się kuchni. Tam wyjął spod stołu butlę z gazem i zaczął nożem przecinać przewód łączący ją z kuchenką.

d2jn3u2

Policja natychmiast zareagowała. Najpierw ewakuowano osoby znajdujące się w hotelu. Następnie funkcjonariusze obezwładnili 38-latka, odsunęli go od butli z gazem i zabrali nóż. Straż pożarna zabezpieczyła butle gazowe, a wolscy śledczy zgromadzili materiał dowodowy i przesłuchali świadków zdarzenia.

- Mężczyzna stanowił realne zagrożenie dla życia osób znajdujących się w budynku. Jego działania mogły doprowadzić do wybuchu – mówi WawaLove.pl podkom. Marta Sulowska z komendy na Woli.

Jak się okazało, nie był to pierwszy taki wybryk 38-latka. Za podobne czyny odbywał już wcześniej karę więzienia. Usłyszał zarzuty narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia oraz czynnej napaści na policjantów. Trafił do aresztu.

d2jn3u2

Podziel się opinią

Share
d2jn3u2
d2jn3u2