Trwa ładowanie...

Chciał wysadzić hotel w powietrze. Rzucił się z nożem na policjantów

Policjanci zatrzymali pijanego mężczyznę, który uszkadzał butle gazowe w hotelowej kuchni.

Chciał wysadzić hotel w powietrze. Rzucił się z nożem na policjantów
dr601ti
dr601ti

Do 15 lat więzienia grozi mężczyźnie, który podpalił przewód z ulatniającym się gazem i rzucił się z nożem na policjantów. Do zdarzenia doszło w jednym z hoteli robotniczych na warszawskiej Woli.

W nocy z poniedziałku na wtorek policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z komendy na Woli otrzymali zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który próbował dostać się do hotelu.

Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zdarzenia, okazało się, że Sebastian M. wybił szybę w oknie budynku i dostał się kuchni. Tam wyjął spod stołu butlę z gazem i zaczął nożem przecinać przewód łączący ją z kuchenką.

Policja natychmiast zareagowała. Najpierw ewakuowano osoby znajdujące się w hotelu. Następnie funkcjonariusze obezwładnili 38-latka, odsunęli go od butli z gazem i zabrali nóż. Straż pożarna zabezpieczyła butle gazowe, a wolscy śledczy zgromadzili materiał dowodowy i przesłuchali świadków zdarzenia.

dr601ti

- Mężczyzna stanowił realne zagrożenie dla życia osób znajdujących się w budynku. Jego działania mogły doprowadzić do wybuchu – mówi WawaLove.pl podkom. Marta Sulowska z komendy na Woli.

Jak się okazało, nie był to pierwszy taki wybryk 38-latka. Za podobne czyny odbywał już wcześniej karę więzienia. Usłyszał zarzuty narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia oraz czynnej napaści na policjantów. Trafił do aresztu.

dr601ti
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dr601ti