Chciał zabić maczetą śpiącego znajomego!

"Mężczyzna został poraniony i pokaleczony, ale uratował własne życie"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chciał zabić maczetą śpiącego znajomego!

Policjanci z komisariatu w Wawrze zatrzymali 32-letniego Tomasza C., którego chwilę wcześniej ujął sam pokrzywdzony. - Napastnik wszedł w nocy do domu swego znajomego i maczetą zaatakował śpiącego mężczyznę - informuje Komenda Stołeczna Policji .
     
Do zdarzenia doszło w nocy. Policjanci z wawerskiego komisariatu zostali skierowani na interwencję do jednego z domów, gdzie ujęto mężczyznę podejrzewanego o napaść. Na miejscu ustalono, że 32-letni Tomasz C.  wszedł do domu pokrzywdzonego, zakradł się do sypialni i zamierzył maczeta. W tym momencie zaatakowany się przebudził. W ostatniej chwili zdołał się zasłonić przed uderzeniem. - Mężczyzna został poraniony i pokaleczony, ale uratował własne życie - relacjonują policjanci. Hałas w pokoju obudził rodzinę ofiary. Jej członkowie pomogli obezwładnić napastnika.

Policjanci od razu zatrzymali 32-latka i umieścili go w policyjnej celi. W komisariacie śledczy przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, przesłuchali świadków i po zgromadzeniu wszystkich dowodów doprowadzili zatrzymanego do prokuratury. Tam Tomasz C. usłyszał zarzut usiłowania dokonania zabójstwa. W sądzie zastosowano wobec niego tymczasowy areszt.

Przeczytajcie też: 1992 rok, zbiorowy gwałt. Policja dopiero teraz złapała ostatniego ze sprawców

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.