Trwa ładowanie...

Dzień Wenus - święto kobiet na warszawskim Torze Służewiec!

Bezpłatne badania profilaktyczne i konsultacje lekarzy onkologów, mobilny salon kosmetyczny, porady wizażystów, pokazy polskich projektantów i designerów

Dzień Wenus - święto kobiet na warszawskim Torze Służewiec!
d1pi7fn
d1pi7fn

W najbliższą niedzielę, 10 sierpnia 2014 roku na warszawskim Torze Wyścigów Konnych Służewiec odbędzie się Dzień Wenus. To wydarzenie charytatywne poświęcone zdrowiu, urodzie i naturze kobiety.

Czytaj też:

Śmiało można powiedzieć, że w najbliższą niedzielę Tor Służewiec będzie najpiękniejszym
i najzdrowszym miejscem w Warszawie. Tego dnia na kobiety, które przyjdą na wyścigi, będzie czekać bardzo wiele atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich, a w tym wielka, emocjonująca gonitwa WENUS, podczas której koni dosiądą prawdziwe amazonki.

Na terenie Parku Angielskiego, od godziny 10.00 do 18.00 w strefie HEALTH czynna będzie przychodnia onkologiczna, w ramach której otwartych będzie dziesięć specjalistycznych gabinetów. Panie będą mogły na miejscu bezpłatnie skorzystać z m.in.: konsultacji lekarzy onkologów i wirusologów, zrobić badania USG piersi, mammografię czy badania skóry. Lekarze pokażą także jak samodzielnie wykonać palpacyjne badanie piersi.

d1pi7fn

Organizatorzy przewidzieli także coś dla kobiecej urody i stylu. Obok strefy zdrowotnej będzie strefa BEAUTYi strefa FASHION. Tam Panie w oczekiwaniu na badania będą mogły m.in. wykonać makijaż, zasięgnąć porady wizażysty, a także zapoznać się z ofertą polskich projektantów i designerów. Podczas wydarzenia planowana jest również strefa gastronomiczna, gdzie będzie można spróbować zdrowego jedzenia i picia. Wstęp na Dzień Wenus jest bezpłatny dla wszystkich.

*Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na profilaktykę antynowotworową wśród kobiet. *Organizatorami akcji są Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, a także Stowarzyszenie Polskich AMAZONEK Ruch Społeczny.

d1pi7fn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pi7fn