Trwa ładowanie...
d15dpdm

Ewakuacja szkoły podstawowej. 12-latka rozpyliła gaz pieprzowy w klasie

Czterystu uczniów ewakuowano ze szkoły podstawowej przy ul. Podróżniczej w Warszawie - podaje Radio Zet. Wychowankowie musieli opuścić budynek, bo 12-latka rozpyliła tam gaz pieprzowy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szkoła podstawowa nr 257 im. prof. Mariana Falskiego na warszawskiej Białołęce
Szkoła podstawowa nr 257 im. prof. Mariana Falskiego na warszawskiej Białołęce (google maps)
d15dpdm

Do rozpylenia drażniącej substancji doszło w jednej z klas i toalecie na terenie Szkoły Podstawowej nr 257 im. prof. Mariana Falskiego. Jak wynika z wtępnych doniesień, sześcioro uczniów wymagało pomocy lekarskiej. Nikt nie odniósł jednak poważniejszych obrażeń.

To już kolejny w tym roku incydent z gazem pieprzowym w szkole. Dzień wcześniej do podobnego zdarzenia doszło w Ożarowie Mazowieckim. 15-latka przyniosła ze sobą spray z substancją, którą miała przypadkowo rozpylić. Straż pożarna musiała przewietrzyć pomieszczenia w całym budynku, po czym uczniowie wrócili na zajęcia.

d15dpdm

Rzecznik policji, Paulina Onyszko poinformowała, że wezwanie dostali około godziny 8:40. - Wicedyrektor szkoły oświadczył, że powodem wezwania policji był dziwny zapach, który rozpylał się w jednej z toalet na piętrze, a kilkoro uczniów zgłosiło podrażanie dróg oddechowych - wyjaśniła. Dodała, że przed przyjazdem policjantów, były już dwa zastępy straży pożarnej, które przeprowadziły ewakuacje 400 uczniów z tych sal na piętrze, gdzie był odczuwalny zapach.

- Ewakuacja została zakończona przed przyjazdem policjantów. Uczennica z siódmej klasy przyznała się do rozpylenia gazu w jednej z toalet. Wyjaśniła, że zrobiła to z ciekawości - mówiła WawaLove rzecznik policji.

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d15dpdm

Podziel się opinią

Share
d15dpdm
d15dpdm