Trwa ładowanie...

Festiwal Czekolady i Słodyczy w PKiN

Wydarzenie w najbliższy weekend

Festiwal Czekolady i Słodyczy w PKiN
d1czy6j
d1czy6j

W dniach 14, 15 i 16 listopada (czyli od piątku do niedzieli) 2014 roku odbędzie się prawdziwe święto miłośników czekolady, wyrobów czekoladowych, ciast i ciasteczek oraz innych słodkości. W Pałacu Kultury i Nauki niezywkła impreza - Międzynarodowy Festiwal Czekolady i Słodyczy. Będzie to wspaniała okazja, żeby rozsmakować się w tym, co najpyszniejsze i najsłodsze w ofercie producentów słodyczy, a także najlepszych Polskich cukierników.

Festiwal uświetnią krajowi i zagraniczni wystawcy, którzy zaprezentują zwiedzającym bogaty wybór słodkości, od klasycznych czekolad po wyrafinowane wyroby sztuki cukierniczej i czekoladowe dzieła sztuki. Udział w Festiwalu będzie wspaniałą okazją do spróbowania wyrobów lokalnych producentów, skosztowania absolutnych nowości i zakupu słodkich pamiątek w okazyjnych cenach.

Co będzie się działo?

Organizatorzy zapowiadają moc słodkich i niezwykle interesujących atrakcji, takich jak pokaz mody czekoladowej, pokaz znakomitych mistrzów cukiernictwa i artystów czekolady, konkurs i wystawa tortów okolicznościowych, czy wystawa ukazująca historię i produkcję czekolady.

d1czy6j

W ramach I Międzynarodowego Festiwalu Czekolady i Słodyczy odbędą się również profesjonalne warsztaty kulinarne, w ramach których uznani cukiernicy będą dzielili się z uczestnikami swoimi słodkimi sekretami dotyczącymi domowych deserów i wypieków. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak w domowych warunkach wyczarować bajkowe ciasta i niezapomniane desery na każdą okazję, które będą zachwycały przepięknym wyglądem, cudownym aromatem i unikalnym smakiem.

W programie są także porady dotyczące pieczenia i dekorowania ciast, a także komponowania olśniewających deserów z ogólnodostępnych produktów oraz całe mnóstwo słodkich i bardzo słodkich inspiracji.

Co dla dzieci?

Najmłodsi będa mogli odwiedzić Czekoladowe Przedszkole. Tutaj czekać na nich będzie profesjonalna opieka wykwalifikowanego i słodkiego personelu, animacje, gry i zabawy edukacyjno-rozrywkowe.

Godziny otwarcia:
Piątek 14.XI od 12:00 do 20:00
Sobota 15.XI od 10:00 do 20:00
Niedziela 16.XI od 10:00 do 19:00

d1czy6j

Bilety:

- dzieci i młodzież do 15 lat pod opieką rodziców wchodzi za darmo
- bilety dla dorosłych w cenie 10zł
- bilety ulgowe w cenie 5zł - przysługują osobom ulotkami ulgowymi oraz młodzieży szkolnej i akademickiej pow. 15 roku życia.

Bilety do nabycie na miejscu, w kasach.

Warsztaty są bezpłatne.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ .

d1czy6j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1czy6j