Trwa ładowanie...
d25jp6b

Festiwal O Holender! już w niedzielę! (DUŻO ZDJĘĆ)

Dress code: pomarańczowy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Festiwal O Holender! już w niedzielę! (DUŻO ZDJĘĆ)
d25jp6b

* O Holender! *to uliczny festyn w duchu holenderskiego Dnia Królowej. Festyn, podczas którego dorośli i dzieci mogą nie tylko podziwiać występy holenderskich artystów, poznawać kulturę i kuchnię holenderską oraz kupować produkty związane z Holandią, ale przede wszystkim mogą aktywnie uczestniczyć w festynie i osobiście występować na scenie, sprzedawać, organizować zabawy.

- W Polsce mamy wiele festiwali, ale wszystkie są przygotowane według tej samej receptury: organizator organizuje a odwiedzający spacerują nie angażując się. Tu spojrzą, tam coś kupują, coś zjedzą. - Zachęcam wszystkich, aby pochwalili się swoim talentem na scenie lub na ulicy. Zapraszam wszystkie dzieci, by wzięły udział w tym wydarzeniu i w ten sposób ’utuczyły swoje skarbonki’.Mogą sprzedawać upieczone przez siebie ciasteczka, swoje artystyczne dzieła lub stare zabawki - zachęca Redbad Klijnstra, organizator imprezy - urodzony w Amsterdamie, żyjący w Warszawie polski reżyser i aktor.

Festyn O Holender! ma zatem trzy cele: oprócz wyżej opisanego, czyli rozpropagowanie holenderskiej twórczej przedsiębiorczości, są to również zachęcanie do organizowania gier i zabaw przez lokalne wspólnoty dla nich samych oraz promowanie kultury holenderskiej w szerokim tego słowa znaczeniu.

d25jp6b

W tym roku O Holender! odbędzie się w Parku Żeromskiego i znajdującym się tam Nowym Forcie Sokolnickiego ( MAPA ). Czas: niedziela (16 czerwca) od11:00 do 17:00. Wstęp wolny!

W tym roku czekają nas m.in. warsztaty lalek, ceramiczne i z lepienia w glinie, wystawa rowerów i mobilna kawiarnia rowerowa, nauka robienia waty cukrowej, a także kule Zorbingowe! WIĘCEJ

Polecamy!

d25jp6b

Podziel się opinią

Share
d25jp6b
d25jp6b