Trwa ładowanie...
d3h4pdl

Go Active Show. Największe targi sportowe w Ptak Warsaw Expo

19-20 maja podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w treningu m.in. z Ewą Chodakowską, Joanną Jędrzejczyk, Robertem Burneiką, czy Qczajem. W piątek na konferencji prasowej gwiazdy zdradziły, jakie niespodzianki przygotowują dla uczestników imprezy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiazdy sportu
Gwiazdy sportu (Materiał prasowy, Fot: Go Active Show)
d3h4pdl

Joanna Jędrzejczyk zaprezentuje swój pokazowy trening. Pokaz, będący połączeniem elementów sztuk walki i fitness, będzie niezwykłą okazją do zobaczenia w akcji tej wielokrotnie utytułowanej zawodniczki.

fot. AKPA Materiał prasowy
fot. AKPA

Ewa Chodakowska po raz drugi będzie twarzą Go Active Show. Poprzednio Ewa poprowadziła wielki, trzygodzinny trening fitness, podczas którego podjęto próbę pobicia rekordu Guinnessa w liczbie osób jednocześnie wykonujących "deskę". Na tę edycję Ewa przygotowała kolejne emocjonujące wyzwanie - zawody Choda Games złożone z siedem wymagających etapów. Uczestnicy zmierzą się z biegiem wahadłowym, skokiem z pełnym wyprostem na skrzynię, jazdą na rowerze spinningowym, burpees, ćwiczeniami na wioślarzu, spacerem farmera z kettlami oraz ćwiczeniami z piłą lekarską. Równocześnie na siedmiu torach rywalizować będzie siedmiu śmiałków - mówią organizatorzy targów.

fot. AKPA Materiał prasowy
fot. AKPA

Podczas tragów uczestnicy spotkają również Adriannę Palke wszechstronną trenerkę personalną i instruktorkę fitness, Qczaja pełen góralskiej werwy trener personalny, Fit Lovers najbardziej energetyczna para polskiej sceny fitness, Natalię Gacke-Dressler Mistrzyni Świata i wielokrotna Mistrzyni Polski w fitnessie sylwetkowym, Siostry Bukowskie rodzinny duet fitness motywatorek, Adama Piwko nadzieja polskiej kulturystyki, Mistrz Polski Juniorów oraz Mariusza Mróz i Kozak Trener popularni trenerzy personalni.

fot. AKPA Materiał prasowy
fot. AKPA

Następnie odbędą się prezentacje, szkolenia i warsztaty na temat najnowszych technologi i metod treningowych.

d3h4pdl

- Coraz więcej ludzi ćwiczy. Czasami nie wiedzą, jak to robić. Czasami nie wiedzą, z kim to robić. To będzie impreza dla nich - powiedziała na konferencji dyrektorka Go Active Show Maria Ptak.

fot. AKPA Materiał prasowy
fot. AKPA

W Ptak Warsaw Expo pod Nadarzynem specjalnie na tę okazję zostanie wybudowany basen do aqua fitnessu, który staje się coraz popularniejszą formą treningu. Dodatkowo miłośnicy kulturystki zmierzą się w sześciu kategoriach: Bikini Fitness Kobiet, Fitness Plażowe Mężczyzn, Fitness Sylwetkowe Kobiet, Kulturystyka Klasyczna Mężczyzn, Kulturystyka Mężczyzn i Fitness Kobiet. Z kolei pokazy nauki techniki i zasad KSW przeprowadzi sędzia główny Tomasz Bronder.

Bilety już w sprzedaży. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

fot. AKPA Materiał prasowy
fot. AKPA

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Trzeci nosorożec w warszawskim zoo. Gratulujemy Shikari i Kubie

d3h4pdl

Podziel się opinią

Share

d3h4pdl

d3h4pdl