Trwa ładowanie...

Grodzisk Mazowiecki. Kolejna ofiara warsztatów medycyny naturalnej?

W laboratorium badana jest substancja, której użyto podczas warsztatów. Organizator - Konrad S. - został już przesłuchany.

Grodzisk Mazowiecki. Kolejna ofiara warsztatów medycyny naturalnej?
d1gam2c
d1gam2c

Kolejna ofiara terapii kambo zgłosiła się do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim. Kobieta twierdzi, że po użyciu wydzieliny amazońskiej żaby, doznała niedowładu nogi. To kolejna poszkodowana osoba w tej sprawie. Jak informowaliśmy, tragicznie zakończyły się wcześniejsze warsztaty medycyny naturalnej w Grodzisku.

Do prokuratury w Grodzisku zgłosiła się kolejna osoba, która twierdzi, że podczas warsztatów medycyny naturalnej doznała paraliżu nogi. Wspomniane warsztaty organizowane były przez osobę odpowiedzialną również za zajęcia, w wyniku których śmierć poniosła Halina T.

- Zatelefonowała kobieta, która także brała udział w takiej terapii (warsztatach) w Grodzisku Mazowieckim, kilka lub kilkanaście tygodni temu. Również odnotowano u niej pewne skutki medyczne terapii. Doznała niedowładu nogi. Zobowiązałem tę kobietę do przedłożenia dokumentacji lekarskiej i ten przypadek również obejmiemy naszym postępowaniem - powiedział w RDC Dariusz Ślepokura, szef prokuratury w Grodzisku Mazowieckim.

Prokuratura prowadzi śledztwo pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci. W laboratorium badana jest substancja i sprawdzana jest legalność jej wykorzystywania w Polsce. Zarządzono także sekcję zwłok zmarłej. Organizator warsztatów, Konrad S., został już przesłuchany. Nikt nie usłyszał jeszcze zarzutów w związku ze sprawą.

d1gam2c

Źródło: (WawaLove.pl/rdc)

d1gam2c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gam2c