ycipk-p5ez4y

Hala Gwardii wraca do łask. W piątek wielki turniej bokserski

Po kilku latach przerwy wraca widowisko bokserskie Landowski Boxing Night XII - Zawodowe Uderzenie! Wezmą udział amatorzy i zawodowcy z Polski i Szwecji. Wstęp całkowicie bezpłatny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
28.04.1999 Hala Gwardii. W ringu Sławomir Ziemlewicz (z prawej) i Giennadij Staruszenko
28.04.1999 Hala Gwardii. W ringu Sławomir Ziemlewicz (z prawej) i Giennadij Staruszenko (Agencja Gazeta, Fot: AREK SCICHOCKI)
ycipk-p5ez4y

Turniej zorganizowany przez szkołę boksu Landowski Boxing. Podczas którego dojdzie do walki pomiędzy pięściarzami z boksu olimpijskiego z Polski, a zawodnikami ze Szwecji.

Gala odbędzie się w kultowym dla bokserwów miejscu. W Hali Gwardii ćwiczyli pięściarze Feliksa Stamma, czyli Henryk Kukier (waga musza), Zenon Stefaniuk (kogucia), Józef Kruża (piórkowa) oraz Zygmunt Chychła (półśrednia). W póżniejszym czasie na jego cześć powstało Muzeum Boksu im. Feliksa Stamma. W 1953 w hali odbyły się X Mistrzostwa Europy w Boksie, podczas których Polacy zdobyli tutaj siedem medali mistrzostw Europy, w tym pięć złotych.

Zobacz wideo: Bronisław Komorowski zeznaje ws. katastrofy smoleńskiej

ycipk-p5ez4y

Wstęp bezpłatny, jednak jest możliwość wypożyczenia VIP-roomu za 100 złotych. Widowisko potrwa od godziny 18:30 do 22:30.

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Przeczytaj też:Wiadomo, co powstanie w najstarszej warszawskiej kamienicy

ycipk-p5ez4y
Polub WawaLove
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-p5ez4y

ycipk-p5ez4y
ycipk-p5ez4y