Trwa ładowanie...

Hiszpanie kręcą komedię o Warszawie! [ZWIASTUN]

Mieszkający w Warszawie Hiszpanie postanowili nakręcić 12-odcinkowy serial internetowy „Jesus Garcia” o perypetiach obcokrajowców w stolicy. Cel? Rozprawienie się ze stereotypami na temat obu narodów.

Hiszpanie kręcą komedię o Warszawie! [ZWIASTUN]
d41qf0r
d41qf0r

O tym, że i śmiech niekiedy może być nauką przekonywał już Ignacy Krasicki. Doskonale zdają sobie z tego sprawę młodzi Hiszpanie, którzy perypetie swoich bohaterów zdecydowali się przedstawić w komediowej formie. Bohaterem serialu jest Jesus (to jedno z popularniejszych w Hiszpanii) imion, który po śmierci ojca decyduje się przeprowadzić z Madrytu do Warszawy. Właśnie w stolicy mieszka jego kolega Tomek. Sprawy komplikują się, gdy Tomek musi wyjechać, a Jesus zostaje w „miejskiej dżungli” sam. Jak tu nie popaść w tarapaty, gdy nie znam się ani miasta, ani języka?

Nad filmem pracuje dwóch trzydziestolatków:*Daniel del Rosa, nauczyciel hiszpańskiego i malarz, oraz Ricardo Zarco, pisarz i reżyser.*

Serial ma być słodko-gorzką historią pokazującą wady i zalety przedstawicieli obu narodów. *To produkcja dla tych, którzy potrafią śmiać się z siebie. *

Młodzi Hiszpanie zbierają obecnie fundusze na wyprodukowanie pilotażowego odcinka. Zdecydowali się na crowdfunding, co oznacza, że jeśli projektu nie uda się zrealizować, to wpłacone na ten cel fundusze wrócą do ofiarodawców.

Trwają już castingi i próbne zdjęcia.

Co Wy na TO? POMOŻECIE?

Więcej informacji i materiałów znajduje się na stronie internetowej serialu.

d41qf0r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41qf0r