Trwa ładowanie...
d16xt7f

Hocki Klocki - nowe miejsce nad Wisłą

Nowy klub rusza w długi weekend!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hocki Klocki - nowe miejsce nad Wisłą
d16xt7f

Nad Wisłą otwiera się kolejna letnia miejscówka - Hocki Klocki. Założeniem klubu ma być powrót do krainy naszego dzieciństwa, a jego hasłem "Baw się z nami". Właściciele zapowiadają, że w programie na te wakacje nie zabraknie inspiracji Berlinem, zawita sporo gości zagranicznych z najciekawszych alternatywnych klubów, m.in Bar25, Salon zur Wilde Renate, Club der Visionaere, Chalet.

Oprócz tego mnóstwo innych atrakcji, m.in. wegetariański piknik, wspólne tworzenie rabatek i ogródków, djskie warsztaty dla najstarszych, sporo mody i designu oraz dużo zabaw sportowych i rekreacyjnych na świeżym powietrzu.

Zobacz, jakie inne nowe miejsca otworzyły się ostatnio w Warszawie!

d16xt7f

Mocnym punktem jest wygląd miejsca: kolorowo podświetlone drzewa, na których rozbłysną kule disco i lampiony, bar z klocków i jaskrawe kontenery - mówią właściciele - Będzie wakacyjnie, wesoło i ... smacznie! Barmani szykują jedyną w swoim rodzaju kartę smaków dzieciństwa. Bazą do drinków będą świeże owoce i warzywa z ekologicznych upraw, a do tego zupełnie unikalne koktajle oparte np. na kukułkach, cukierkach ice, czy skittlesach. Standardowe zaopatrzenie baru też nikogo nie zawiedzie - kto wpada z nami popstrykać kapslami?

Otwarcie już w najbliższy, długi weekend - 20-21 czerwca. Pierwszego dnia otwarcia czeka na nas klubowa elektronika: Chmara Live oraz DJe: Marcin Krupa, MKO, Cyryl i MO, drugiego zaś bujający hip hop: koncerty Sztigara Bonko i Mr.Bormana praz sety DJów Eproma i Grega Black Belt.

Hocki Klocki
Bulwar Flotylli Wiślanej, Wioślarska 6


*Zobacz także: Nowe miejsce: Czuła Buła *

d16xt7f

Podziel się opinią

Share

d16xt7f

d16xt7f