Trwa ładowanie...
d25ctba

Jaki: W ratuszu powstała szalona koncepcja zwężenia ul. Jana Pawła

Kandydat Zjednoczonej Prawicy w czwartek podczas porannej konferencji powiedział, że ratusz chce zwężyć ulice Jana Pawła. - To jest ideologiczna polityka walki z kierowcami - stwierdził Jaki. Zadeklarował, że jeśli wygra wybory, "skończy z tym szaleństwem".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ulica Jana Pawła
ulica Jana Pawła (East News, Fot: Adam Burakowski)
d25ctba

- W ratuszu powstała szalona koncepcja zwężenia ulicy Jana Pawła po jeden, dwa pasy. Proszę sobie wyobrazić co tutaj będzie się działo, jeśli zostaną zwężone ulice od ronda ONZ do ronda 40 latka - alarmował Patryk Jaki.

Zadeklarował, że jeśli zostanie prezydentem Warszawy skończy z tym szaleństwem walki z kierowcami. - W mojej ocenie warszawski ratusz prowadzi nieracjonalną politykę zwężania ulic, stawiania wszędzie słupków i likwidowania miejsc parkingowych, a dodatkowo konkurent opowiada, że można wstrzymać budowę dróg, bo dla niego ważna jest walka z PiS- em albo nie potrzeba nowych mostów, bo wystarczą kładki pieszo-rowerowe - mówił kandydat PiS.

d25ctba

- Ja z tym skończę, bo prezydent Warszawy jest od tego, żeby poprawić jakość życia mieszkańców, a nie żeby utrudniać codzienne życie - zaznaczył Jaki. Dodał, że nie będzie zwężać ulic, dopóki transport zbiorowy nie będzie na odpowiednim poziomie.

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d25ctba

Podziel się opinią

Share

d25ctba

d25ctba