Trwa ładowanie...
d6d3od3

Klub 999 zamknięty. Goście wyrwali kaloryfer, zalany cały pion kamienicy

Klub 999 w centrum Warszawy będzie w najbliższych dniach zamknięty, a sobotnia impreza - odwołana. Wszystko przez zachowanie imprezowiczów, którzy w trakcie ostatniej zabawy... wyrwali kaloryfer. Zalało cały klub, sąsiedni lokal i pion kamienicy.
Share
Klub 999 zamknięty. Goście wyrwali kaloryfer, zalany cały pion kamienicy
Klub 999 zamknięty. Goście wyrwali kaloryfer, zalany cały pion kamienicyŹródło: 123RF
d6d3od3

Klub 999 zamknięty do odwołania. Lokal w centrum miał być 7 grudnia areną całonocnej imprezy, ale plany spaliły na panewce. A właściwie rozpłynęły się w wodzie.

Klub, sąsiedni lokal Miłość i cały pion kamienicy przy Placu Dąbrowskiego 8 znalazły się pod wodą po ostatniej imprezie. Powód? W trakcie zabawy uczestnicy wyrwali kaloryfer. Organizatorzy ogłosili na Facebooku, że najbliższa impreza się nie odbędzie, nie wiadomo też, co z kolejnymi.

Klub 999 zamknięty. Goście wyrwali kaloryfer, zalany cały pion kamienicy

"Uszkodzona została instalacja elektryczna kamienicy oraz sprzęt znajdujący się w klubie. Mamy nadzieję, że osoby, które wyrwały kaloryfer są usatysfakcjonowane i świetnie się przy tym bawiły" - czytamy. Organizatorzy podkreślają, że inwestują swój czas i pieniądze, by tworzyć otwarte i przyjazne dla każdego miejsce, ale "szacunek niektórych klubowiczów pozostawia wiele do życzenia, pokazując, że nasza kultura zabawy bardzo kuleje".

"Cieszymy się, że cudem nikomu się nic nie stało. W najbliższych dniach poinformujemy co stanie się z najbliższymi wydarzeniami" - czytamy na facebookowym profilu klubu.

Czytaj też: Menedżerka klubu skazana za puszczanie głośnej muzyki
Warszawa. Pożar na jarmarku świątecznym na placu Zamkowym. Spłonęły dwie budki

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d6d3od3

Podziel się opinią

Share
d6d3od3
d6d3od3