Trwa ładowanie...

Kolejna edycja "Bezpiecznej Warszawianki" w styczniu

Zajęcia jak zwykle są bezpłatne

Kolejna edycja "Bezpiecznej Warszawianki" w styczniu
d4dkdtv
d4dkdtv

Zainteresowanie kursem samoobrony " Bezpieczna Warszawianka " nie maleje. Tym razem 175 kobiet ma szansę wziąć udział w kolejnej edycji kursu.* Pierwsze zajęcia ruszą już 23 stycznia.*

Panie pod okiem instruktorów poznają elementy krav-magi, ju-jitsu, karate. Nie chodzi jednak tylko o naukę zadawania ciosów. „Nie uczymy atakować, uczymy unikać ataku” – tak o kursie mówią instruktorzy. Uczestniczki kursu dowiadują się, jak do obrony wykorzystać przedmioty codziennego użytku: pilnik, klucze, dezodorant czy torebkę.

Zapisy będą przyjmowane w dniach 7-8 stycznia w godzinach 8:00-14:00 pod numerem telefonu: 22 855 33 11. Warto dzwonić jak najwcześniej, bo listy uczestniczek zapełniają się w ciągu kilku godzin.

Udział w kursie jest bezpłatny.

Zajęcia trwają 11 tygodni, odbywać się będą w czwartki (jedna grupa: godzina 17:00), w piątki (dwie grupy: godz. 15:00 i 17:00),* w soboty* (dwie grupy: godz. 10.00 i 12.00) oraz w niedziele (dwie grupy: godz. 10.00 i 12.00) na Ursynowie w siedzibie oddziału straży miejskiej przy ul. Szolc-Rogozińskiego 1.

d4dkdtv

Uczestniczka kursu musi być pełnoletnia, posiadać aktualne zaświadczenie od lekarza podstawowej opieki umożliwiające udział w treningach fizycznych.

d4dkdtv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dkdtv