Trwa ładowanie...
d2ft203

Kolejny etap budowy tunelu w Wawrze. "Objazdy i zmiany w komunikacji"

O szczegółach poinformował Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejny etap budowy tunelu w Wawrze. "Objazdy i zmiany w komunikacji"
d2ft203

29 stycznia ok. północy nastąpi zamknięcie fragmentu jezdni ulic: Patriotów i Szpotańskiego, w rejonie skrzyżowania z Żegańską. Planowany objazd zostanie poprowadzony zachodnią jezdnią, a najbliższe przejazdy kolejowe z których można korzystać znajdują się w Radości oraz Aninie.

Wszystko z powodu inwestycji , której kolejny etap rozpocznie się już w najbliższych dniach. Chodzi o budowę tunelu drogowego oraz przejścia dla pieszych pod linią kolejową w rejonie stacji PKP Warszawa Międzylesie. Istotne zmiany dotyczą też autobusów komunikacji miejskiej. Linia 115, od skrzyżowania Szpotańskiego z IX Poprzeczną pojedzie: Kajki-Pożarskiego-Żegańską-al. Dzieci Polskich, do pętli Międzylesie. Z kolei, trasa autobusów 305 zostanie skrócona (Strusia-PKP Międzylesie). Na odcinku Aleksandrów-PKP Międzylesie będzie uruchomiona zastępcza linia Z15.

Zmiany w komunikacji linii: Z15, 115, 147, 305
d2ft203
— ZTM Warszawa (@ztm_warszawa)

Przywrócenie normalnej organizacji ruchu w tym miejscu ma nastąpić w lipcu. ZMID przekazuje też, że pod koniec drugiego kwartału ma zostać otwarta ulica Żegańska od Pożaryskiego do Dworcowej, natomiast w sierpniu odcinek od Dworcowej do Patriotów. Zakończenie całej inwestycji jest przewidziane w listopadzie br.

Przeczytajcie też: Rozdano "Warszawiaki 2015". Zdziwicie się kto wygrał

Podziel się
d2ft203
Podziel się
Podziel się

Podziel się opinią

Share

d2ft203

d2ft203
d2ft203