Trwa ładowanie...

Koncert Eda Sheerana. Sprawdź, kiedy i jak dojechać

Brytyjski wokalista Ed Sheeran wystąpi w Warszawie, aż dwa razy. Koncert na PGE Narodowy odbędzie się 11 i 12 sierpnia. Supportem Eda Sheerana będą trzy zespoły.

Koncert Eda Sheerana. Sprawdź, kiedy i jak dojechaćŹródło: East News, fot: FaceToFace/REPORTER
d1pi7fn
d1pi7fn

Brytyjczyk zawita znowu do Polski w ramach trasy koncertowej, promującej album Divided.

Otwarcie bram na koncert Eda Sheerana

Ochroniarze będą wpuszczać na stadion o godzinie 16.00. Natomiast o godzinie 18.00 rozpocznie grać pierwszy support.

Harmonogram:

  • Wejście na PGE Narodowy: 16.00
  • BeMy: 18.00
  • Jamie Lawson: 18:30
  • Anne-Marie: 19:30
  • Ed Sheeran: 20:30
East News
Źródło: East News, fot: Irish Independent

Ed Sheeran - bilety

Wszystkie bilety na koncert są imienne. Należy przygotować dowód tożsamości, który przed wejściem na stadion będzie sprawdzany tj. dowód osobisty, prawo jazdy, legitymację szkolną lub studencką.

d1pi7fn

Można zmienić nazwisko wejściowe na bilecie:

Firma odpowiedzialna za sprzedaż biletów przywróciła możliwość zmiany danych osoby, na którą wejściówka pierwotnie została wystawiona.

Bilety są imienne i ich odsprzedanie początkowo nie wchodziło w grę, bo nie można było zmienić danych osobowych, a ochrona miała nie wpuszczać ludzi, którzy mieli bilet z nie swoim nazwiskiem. Ostatecznie jednak sytuacja się zmieniła i organizoatorzy dopuścili możliwość zmiany danych na wejściówkach. Będzie to możliwe w dniu koncertu na stadionie.

Jak dojechać na koncert Eda Sheerana:

Od godziny 16.00 do czasu zakończenia akcji rozwozowej:

  • W związku z wyznaczeniem przejścia dla pieszych przez północną jezdnię al. Waszyngtona na wysokości przystanku RONDO WASZYNGTONA 01 *(w kierunku mostu Poniatowskiego), przystanek ulega zawieszeniu. Natomiast w jego zastępstwie uruchomiony zostaje tymczasowy przystanek zastępczy *RONDO WASZYNGTONA 51 zlokalizowany ok. 30 metrów przed podstawową lokalizacją.
  • Zmieniony zostaje charakter przystanków WYBRZEŻE SZCZECIŃSKIE 01 i 02 z warunkowych na stałe. Przystanki obowiązywały będą jako stałe dla linii 102, 146 i 147.
d1pi7fn

Zamknięcie dla ruchu ulicy Francuskiej: W godzinach od 16:00 do ok. godz. 20:30 będzie zamknięta droga dla prywatnego indywidualnego ruchu kołowego. Autobusy linii 117, 138 i 146 w tym rejonie kursują trasami podstawowymi
(ul. Francuską).

Metro: od godziny 17:00 do 20:30 pociągi linii metra M2 będą kursowały z częstotliwością * 5 min*. W godz. od 20:30 do 22:30 pociągi linii metra M2 będą kursowały zgodnie z obowiązującym w tym dniu rozkładem jazdy.

Na ok. 15 min. przed zakończeniem koncertu planowanym na godz. 22:30 może nastąpić zamknięcie dla ruchu ciągu Aleje Jerozolimskie – most Poniatowskiego – al. Poniatowskiego oraz od pl. Starynkiewicza do ronda Waszyngtona.

um.warszawa
Źródło: um.warszawa, fot: um.warszawa

Support Eda Sheerana

BeMy: polsko-francuski zespół muzyczny założony przez braci Mattię i Eliego Rosinskich, którzy urodzili się i wychowali w Bordeaux we Francji, ale dzięki rodzicom mają polskie korzenie. W trakcie studiów w Akademii Muzyki Współczesnej razem z Edem Sheeranem mieszkali w jednym mieszkaniu.

d1pi7fn

* Jamie Lawson:* brytyjski wokalista. Jego pierwsze wykonania mogliśmy usłyszeć w drugiej połowie lat 90-tych. Prywatnie z Edem Sheeranem są przyjaciółmi.

Anne-Marie: urodziła się i wychowała w East Tilbury w Essex. Zadebiutowała w wieku 12 lat na scenie z Jessie J w produkcji „Whistle Down The Wind”.

Zobacz też: Najbardziej niebezpieczny narkotyk coraz popularniejszy

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d1pi7fn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pi7fn