Trwa ładowanie...
d10sus7

Warszawa. Koronawirus w liceum im. Bolesława Prusa. Uczniowie i nauczyciele na kwarantannie

Koronawirus został wykryty w XXXV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa na Saskiej Kępie w Warszawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Koronawirus w liceum
Warszawa. Koronawirus w liceum (Wikimedia Commons)
d10sus7

We wtorek 8 września rzeczniczka warszawskiego ratusza Karolina Gałecka podała, że w szkole przy ulicy Zwycięzców 7/9 zostało wykryte zakażenie wirusem SARS-CoV-2, a placówka jest w kontakcie z sanepidem i postępuje zgodnie z zaleceniami.

Warszawa. Koronawirus w kolejnym warszawskim liceum

Na dziesięciodniową kwarantannę zostali skierowani wszyscy uczniowie klas trzecich oraz nauczyciele ich uczący. Zajęcia będą kontynuowane zdalnie.

d10sus7

To nie pierwszy przypadek koronawirusa w szkole w stolicy. Niespełna kilka dni temu informowaliśmy o przypadku zakażenia COVID-19 jednego z nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 210 im. Bohaterów Pawiaka. Ponadto nauka przez internet została wprowadzona m.in. także w Technikum Hotelarskim przy ulicy Krasnołęckiej. W placówce pozytywny wynik testu na koronawirusa otrzymały dwie osoby z dwóch różnych klas.

Koronawirus mocno nas zadłużył. Kwoty są monstrualne

Koronawirus w Polsce. 400 nowych zachorowań

d10sus7

We wtorek 8 września Ministerstwo Zdrowia podało, że w Polsce tego dnia zdiagnozowano 400 nowych przypadków zakażeń koronawirusem. Tej doby z powodu COVID-19 zmarło 12 osób.

Największy wzrost chorych odnotowano dzisiaj w Małopolsce.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d10sus7

Podziel się opinią

Share
d10sus7
d10sus7