Trwa ładowanie...

Krzyczeli w tramwaju: "Te, ciapaty!". Policja publikuje ich wizerunek i prosi o pomoc

Według świadków mężczyźni mieli obrażać kierowcę Uber Eats. - Te, ciapaty! Nie masz roweru, że tramwajem popier...? - miał powiedzieć jeden z pasażerów. Stołeczna policja opublikowała ich wizerunek. Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn proszony jest o kontakt z policją.

Share
Krzyczeli w tramwaju: "Te, ciapaty!". Policja publikuje ich wizerunek i prosi o pomoc
Źródło: policja.waw.pl, fot: policja.waw.pl
d2qb3fv

Jak już informowaliśmy, do zdarzenia doszło około godz. 22.55, 18 sierpnia tego roku. O sprawie zrobiło się głośno dzięki reakcji jednej z pasażerek. - Pragnę wszystkim pokazać mordy polskich tzw. patriotów, którzy zwyzywali jadącego tramwajem kierowcę Uber Eats, a następnie mnie - czytamy na Facebooku.

Kobieta wsiadła do tramwaju linii 33 na przystanku Dworzec Centralny. Zauważyła, jak mężczyźni z szalikami stołecznego klubu piłkarskiego rzucali obraźliwe słowa i komentarze wobec obcokrajowca. Świadek w rozmowie z nami tłumaczył, że kiedy kibole wysiadali, krzyknęli jeszcze „Stop islamizacji Europy”. Zaznaczyła, że tramwaj był pełen ludzi, ale nikt nie zareagował.

Śródmiejscy policjanci apelują do osób, które rozpoznają mężczyzn widocznych na opublikowanym zdjęciu. Można zgłosić się na komendę przy ulicy Wilczej 21 albo dzwoniąc na numer 22/ 60 391 13, 22/603 91 32, bądź pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

d2qb3fv

Zobacz także: Marek Jakubiak apeluje do rządu ws. konfliktu Ukraina-Rosja

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d2qb3fv

Podziel się opinią

Share
d2qb3fv
d2qb3fv