Trwa ładowanie...

Kuba Wojewódzki oblany kwasem na ulicy!

Ma poparzoną szyję i część twarzy. Do zdarzenia doszło pod siedzibą Eski Rock

Kuba Wojewódzki oblany kwasem na ulicy!
d21y75i

Kuba Wojewódzki został dzisiaj rano oblany kwasem pod siedzibą radia Eska Rock. Trafił do szpitala. Ma poparzoną szyję i część twarzy. Według TVN24 obrażenia były niewielkie, bo showman miał na sobie ciemne okulary i czapkę z daszkiem.

O zdarzeniu poinformował dziennikarz tej stacji Jarosław Kuźniar na blogu . * Wojewódzki poprosił kolegę o zamieszczenie notki na blogu*, w której relacjonuje zdarzenie w ten sposób (pogrubienia pochodzą od redakcji):

Dziś rano pod radiem Eska Rock, elegancko zamaskowany i ewidentnie pozbawiony poczucia humoru mężczyzna, zaatakował mnie niezidentyfikowanym płynem żrącym o brunatnej barwie, co jest dosyć symptomatyczne. Niestety nie chciał umotywować swego czynu, to co wykrzykiwał na razie zachowam dla siebie, bo prawa strona ma już dziś wystarczająco dużo kłopotów.

d21y75i

Może odnajdę się z nim na Skypie, ulubionym ostatnio komunikatorze ludzi o wyrazistych poglądach na nie. Poważnie rzecz biorąc, czuję się doceniony jako dziennikarz. Doceniam także fakt, do jakiego momentu doszedł dyskurs polsko - polski. Brunatnym terrorystom gratuluję, że zrobili ze mnie męczennika.

Jak dowiedziała się IAR, po 14.00 Jakub Wojewódzki zgłosił się na policję i złożył zeznania.Osobnik, który zaatakował prezentera, był zamaskowany.* *

d21y75i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21y75i