Trwa ładowanie...

Mazowieckie. Zatrzymany za zmuszanie do prostytucji. Wysyłał na ulicę partnerkę, porwał jej córkę

Ta dramatyczna sprawa znalazła właśnie szczęśliwe zakończenie. Funkcjonariusze z komisariatu w Ząbkach zatrzymali obcokrajowca, który okrutnie obchodził się ze swoją partnerką i jej siedmioletnią córeczką. Matka i dziewczynka, rozdzielone od grudnia zeszłego roku, są już razem, a ich koszmar się skończył.
Share
Ząbki. Kobieta zmuszana była do prostytucji. Były partner okradł ją i porwał jej córkę
Ząbki. Kobieta zmuszana była do prostytucji. Były partner okradł ją i porwał jej córkęŹródło: Policja
d3li1c3

Mężczyzna, 41-letni obywatel Bułgarii, od dwóch lat przemocą fizyczną i psychiczną oraz groźbami pozbawienia życia zmuszał swoją partnerkę, 39-letnią obywatelkę Słowacji, do uprawiania prostytucji. Zabierał jej wszystkie pieniądze, pozbawił ją również jej własnego samochodu.

W grudniu 2020 rozdzielił kobietę z jej siedmioletnią córką i przetrzymywał dziewczynkę w zamknięciu. Wysyłał w sieci partnerce oraz wszystkim osobom, które usiłowały stawać w jej obronie, groźby pozbawienia życia.

39-letnia Słowaczka kilka dni temu zgłosiła w komisariacie policji w Ząbkach fakt uprowadzenia i przetrzymywania córki. Tłumaczyła policjantom, że dziecko porwał były parter, 41-latek z Bułgarii. Kobieta wyznała, że musiała uprawiać prostytucję, bo mężczyzna używał wobec niej przemocy fizycznej, dręczył ją psychicznie i groził, że ją zabije, jeśli nie podporządkuje się jej woli.

d3li1c3

Mazowieckie. Obywatel Bułgarii zatrzymany za zmuszanie do prostytucji. Okradł i wysyłał na ulicę partnerkę, porwał jej córkę

Funkcjonariusze ustalili miejsce zamieszkania obcokrajowca. W mieszkaniu w Ząbkach poszukiwanego 41-latka, jego rodziców oraz 7-letnią dziewczynkę, która, jak wynikało z dokumentu dziecka, okazanego przez mężczyznę, była córką kobiety, która zgłosiła sprawę policji.

Konsultacja medyczna i badania dziewczynki wykazały, że dziecko nie potrzebuje interwencji lekarskiej, więc opiekę nad nią mogła przejąć matka. Mężczyzna natomiast został zatrzymany.

Jak poinformował aspirant sztabowy Tomasz Sitek, postawione mu zostały zarzuty. Prokuratura w Wołominie zwróciła się do sądu o zastosowanie wobec 41-latka najsurowszego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Poczeka on więc teraz trzy miesiące na rozstrzygnięcie w jego sprawie. Za zmuszanie do prostytucji, czerpanie z niej korzyści majątkowej, kradzież mienia byłej partnerki i porwanie jej dziecka może mu grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

d3li1c3

Ewa Błaszczyk: Temu człowiekowi odbiera się szansę

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3li1c3

Podziel się opinią

Share
d3li1c3
d3li1c3